Strona
 1. ALCHIMY Patelnia 32 cm / DE BUYER

  614,00 zł
  Brak w magazynie
 2. ALCHIMY Patelnia 28 cm / DE BUYER

  522,00 zł
  Brak w magazynie
 3. ALCHIMY Patelnia 24 cm / DE BUYER

  489,00 zł
  Brak w magazynie
 4. MINERAL B PRO Patelnia 24 cm / DE BUYER

  339,00 zł
  Brak w magazynie
 5. MINERAL B PRO Patelnia 20 cm / DE BUYER

  299,00 zł
  Brak w magazynie
 6. MINERAL B BOIS Patelnia śr. 24 cm / DE BUYER

  299,00 zł
  Brak w magazynie
  100%
 7. PRIMA MATERA Patelnia śr. 20 cm / DE BUYER

  1 689,00 zł
  Brak w magazynie
Strona

Patelnie na indukcję

Patelnie na indukcję, które znajdują się w ofercie sklepu TGHome należą do najbardziej uznanych na świecie produktów, pochodzących od marki de Buyer. Wykonane są z aluminium, stali nierdzewnej lub stali wysokowęglowej. Ich wyróżnikiem jest fakt pokrycia tafli patelni woskiem pszczelim, który gwarantuje wygodne użytkowanie, w pełni bezpieczne dla środowiska. Patelnie indukcyjne w TGHome to akcesoria zarówno do smażenia, jak i grillowania.

Patelnia na płytę indukcyjną - seria Mineral B

Patelnie de Buyer z serii Mineral B doskonale sprawdzają się podczas kuchennych zadań specjalnych. Są pokryte woskiem pszczelim, który chroni je przed utlenianiem. To dzięki niemu patelnie de Buyer są akcesoriami na miarę światowej sławy kuchni i restauracji. Jest to powłoka w pełni ekologiczna i przyjazna środowisku. 

Tego rodzaju patelnie cieszą się podobnymi parametrami, jak uwielbiane przez wielu patelnie żeliwne, jednak są przy tym bardziej odporne na pęknięcia. Nagrzewają się do bardzo wysokich temperatur, gwarantując możliwość chrupiącego wykończenia potrawy i zaserwowania jej w najlepszym wydaniu. 

Aluminiowa patelnia na do kuchenki indukcyjnej - seria Choc Extreme

Wśród patelni, które mogą pracować na płycie indukcyjnej, znajdują się również patelnie z serii Choc Extreme. Są wykonane z wysokiej jakości kutego aluminium i w całości pokryte wygodną powłoką non-stick. Są odporne na zarysowania i wspaniale sprawdzają się podczas duszenia potraw, gotowania ich na wolnym ogniu lub smażenia mięs oraz ryb w delikatnym wydaniu. 

Patelnie na indukcję – do każdej potrawy

W ofercie sklepu TGHome znajdziesz patelnie współpracujące z indukcją, które nadają się do przygotowywania różnego rodzaju potraw. Warto pamiętać, że każda patelnia przeznaczona jest do konkretnych zadań i podczas ich realizacji sprawdza się najlepiej. Na kuchence indukcyjnej może pracować patelnia uniwersalna, patelnia grillowa, patelnia głęboka, czy specjalna patelnia do paelli. Godne uwagi są również patelnie wok, w których o wiele łatwiejsze jest przygotowywanie dań kuchni azjatyckiej. Nieco inną budowę ma patelnia do smażenia naleśników, dzięki czemu zdecydowanie ułatwia opiekanie delikatnego ciasta. 

Zerknij na dostępne patelnie na indukcję i wybierz modele, które doskonale sprawdzą się w Twojej kuchni. Uzupełnij je o inne niezbędne akcesoria, wśród których mogą znaleźć się delikatne łopatki kuchenne, które nie uszkodzą powłoki patelni. Dla ułatwienia duszenia potraw przydatne mogą okazać się również pokrywki do garnków. A gotowanie jest przyjemniejsze, jeśli w kuchni pojawią się również najwyższej jakości brytfanny, garnki i rondle

Zobacz również inne produkty w naszym asortymencie: