Karafki na wodę

Sklep TGHome prezentuje karafki na wodę, które zostały stworzone przez markę Zwiesel, specjalizującą się w najwyższej jakości wyrobach szklanych. Wszystkie karafki do wody zostały wyprodukowane zgodnie z technologią TRITAN, której założeniem jest wzbogacenie masy szklarskiej tlenkiem cyrkonu i tytanu. Dzięki temu naczynia są nie tylko piękne, ale również wyjątkowo trwałe, odporne na zarysowania i tłuczenie.

Szklane karafki Zwiesel - tradycja i doskonalenie

Marka Zwiesel jest obecna na rynku od 150 lat. Przez ten czas stale doskonali swoje technologie, umożliwiając sobie tym samym tworzenie produktów najwyższej jakości, które cieszą się uznaniem klientów na całym świecie. Szkło, które jest dziełem jej pracy, charakteryzuje się trwałością, wysoką wartością estetyczną i wizualną, ale również wyjątkowym brzmieniem, które pojawia się w kontakcie z innym szklanym naczyniem tej marki. Subtelne dźwięki, jakie wydają kieliszki wznoszące toast sprawiły, że w logo marki znalazła się nawet charakterystyczna nutka. 

Nic zatem dziwnego, że każda karafka na wodę, która została wyprodukowana przez markę Zwiesel, to hołdowanie pięknu, brak kompromisów i zachowanie cudownej delikatności przy jednoczesnym prezentowaniu produktów o wyrazistym pięknie. 

Karafki do wody w TGHome

Każda karafka do wody tworzona przez markę Zwiesel charakteryzuje się określonym wzornictwem. Część z nich nawiązuje do ponadczasowej klasyki, część natomiast przyprawiona jest szczyptą nowoczesności i ekstrawagancji. W TGHome dostępne są karafki na wodę z kilku linii produktowych marki Zwiesel. Wyróżniki każdej z nich są odpowiedzią na oczekiwania poszczególnych grup klientów. Zerknij również na inne szklane produkty, które znajdziesz na półkach naszego sklepu. Wraz z karafką na wodę przydadzą się także szklanki do wody. Twoje serce skradną na pewno szklane naczynia: karafki na wino, karafki na whisky i dekantery. Na uwagę zasługują również wyjątkowej jakości i urody kieliszki do wina

Powiązane kategorie: