Strona
  1. 24h
Strona

Weck

 

WITAJCIE W WECK

Kiedy myślisz o wekowaniu, od razu myślisz o WECK!
Słoiki Weck, a także butelki Weck charakteryzuje tradycja, łącząca się z innowacyjnymi pomysłami, które podyktowane są zmieniającymi się trendami w gotowaniu.
Od ponad 100 lat WECK jest synonimem najwyższej jakości i ciągłego postępu. Daj się zainspirować różnorodnością butelek i słoików Weck, by czerpać radość z przygotowywania domowych przetworów!

WSZECHSTRONNOŚĆ WEKOWANIA

Owoce, warzywa, dżemy czy soki – marka WECK oferuje idealne szklane słoiki do każdego przysmaku.
W naszej ofercie znajdziesz małe i duże, nowoczesne i retro słoiki, które zachwycą funkcjonalnością i ucieszą oko! Słoiczki Weck to niebanalne naczynia, które służą jako opakowania szklane w domach, restauracjach i firmach cateringowych. To różnorodność, która inspiruje!
Na uwagę zasługują również uszczelki Weck. Wykonane są z naturalnego kauczuku, pozyskiwanego z kontrolowanych i legalnych plantacji, a przy tym pozbawione są fenoli. Gwarantują w pełni bezpieczny sposób wekowania!

Krótka historia
firmy WECK

Johann Weck zaproponował wzór szkalnych słoików i butelek ze szklanym wieczkiem i kauczukową uszczelką już w 1900 roku. Wkrótce potem w Oflingen (Niemcy) powstała spółka produkująca szklany asortyment pod znaną na całym świecie marką WECK. Firma WECK stale udoskonala swoje produkty. Oprócz słoików i butelek, WECK GmBH produkuje również cenione przez architektów i klientów "szklane cegły" używane w budownictwie i do dekoracji wnętrz. Słoje i akcesoria do konserwowania żywności firmy WECK są obecne w Polsce od 70 lat.

WSKAZÓWKI

Zachowaj smak owoców i warzyw sezonowych przez cały rok. Letni urodzaj to świetny moment żeby zachować wartości odżywcze zbiorów na późniejszy czas. Zobacz, jak możesz zachować witaminy pochodzące z natury i cieszyć się nimi nawet po zakończeniu sezonu. Wybierz ekologiczne, wielorazowe słoiczki Weck; doceń, jak bardzo są wytrzymałe i daj się porwać radości z wykonywania przetworów!