20% rabatu z kodem SENSES20 na Kieliszki Zwiesel Glas linii Vivid Senses do 11.07  Sprawdź >>

Strona
  1. Wysyłka 24h NEW
  2. Wysyłka 24h
  3. Wysyłka 24h
Strona

Weck

 

WITAJCIE W WECK

Kiedy myślisz o wekowaniu, od razu myślisz o WECK!
Słoiki Weck charakteryzuje tradycja, łącząca się z innowacyjnymi pomysłami, które podyktowane są zmieniającymi się trendami w gotowaniu.
Od ponad 100 lat WECK jest synonimem najwyższej jakości i ciągłego postępu. Daj się zainspirować różnorodnością słoików!

WSZECHSTRONNOŚĆ WEKOWANIA

Owoce, warzywa, dżemy czy soki – marka WECK oferuje idealne słoiczki do każdego przysmaku.
W naszej ofercie znajdziesz małe i duże, nowoczesne i retro słoiki, które zachwycą funkcjonalnością i ucieszą oko!

Krótka historia
firmy WECK

Johann Weck zaproponował wzór szkalnych słoików i butelek ze szklanym wieczkiem i kauczukową uszczelką już w 1900 roku. Wkrótce potem w Oflingen (Niemcy) powstała spółka produkująca szklany asortyment pod znaną na całym świecie marką WECK. Firma WECK stale udoskonala swoje produkty. Oprócz słoików i butelek, WECK GmBH produkuje również cenione przez architektów i klientów "szklane cegły" używane w budownictwie i do dekoracji wnętrz. Słoje i akcesoria do konserwowania żywności firmy WECK są obecne w Polsce od 70 lat.

WSKAZÓWKI

Zachowaj smak owoców i warzyw sezonowych przez cały rok. Letni urodzaj to świetny moment żeby zachować wartości odżywcze zbiorów na późniejszy czas. Zobacz, jak możesz zachować witaminy pochodzące z natury i cieszyć się nimi nawet po zakończeniu sezonu.