1. NEW

  WIKLE Pokrywka do czajniczka / VERLO

  12,92 zł
  Brak w magazynie
 2. NEW

  ALGA Pokrywka do czajniczka / VERLO

  12,92 zł
  Brak w magazynie
 3. NEW
 4. NEW

  DEEP BLUE Mlecznik 400 ml / VERLO

  36,04 zł
  Brak w magazynie
 5. NEW

  WIKLE Bulionówka 320 ml / VERLO

  31,37 zł
  Brak w magazynie
 6. NEW

Verlo

 

VERLO jest świadomą ekologicznie marką, która stawia na zrównoważoną produkcję. Nasze elementy jednorazowego użytku są biodegradowalne lub nadają się do recyklingu, a surowce drewniane pozyskujemy z kontrolowanych upraw w Polsce.

surowce

Do produkcji naszych produktów
używamy szlachetnych materiałów:
* wytrzymałego, odpornego na ścieranie i impregnowanego najwyższej jakości olejami roślinnymi drewna dębowego,
* odpornej na wyszczerbienia i mycie w zmywarkach porcelany,
* mocnego stopu stali chromowo - niklowej 18/10.

JAKOŚĆ

Stosowane przez nas komponenty zostały dobrane tak, aby jak najlepiej spełniały swoje przeznaczenie oraz zapewniały wysokie standardy.

porcelana

Wyrafinowane elementy Hand Made, wykonane z najwyższej klasy porcelany, będą wspaniałą bazą i tłem dla serwowanych dań. Szlachetny materiał, zawarty w wyjątkowym designie.

Sztućce VERLO to stylowy i niezbędny dodatek do każdego posiłku. Wykonane ze stali najwyższej jakości 18/10, odporne na korozję oraz zarysowania, doskonale wyważone i wypolerowane. Linie sztućców charakteryzuje ponadczasowy design i piękny połysk.

SZTUĆCE

NACZYNIA I DESKI DREWNIANE

Drewniane deski, talerze i inne formy powstają z kontrolowanych upraw w Polsce. Drewno dębowe jest wytrzymałe, odporne na ścieranie i impregnowane najwyższej jakości olejami roślinnymi. Ciepłe elementy zastawy dodają aranżom stołowym charakteru i autentyczności.

Ekologiczne rozwiązania dla jednorazowych naczyń, które są niezbędne podczas większych imprez. Zastosowanie naturalnych surowców, jak bambus, drewno, papier czy trzcina, są naszą odpowiedzią na konieczność dbania o środowisko.

FINGERFOOD