1. NEW
 2. NEW
 3. NEW
 4. NEW
 5. NEW

  Miska 20 cm EARTH GHERA - RAK PORCELAIN

  179,21 zł
  Brak w magazynie
 6. NEW

  Miska 16 cm EARTH GHERA - RAK PORCELAIN

  131,00 zł
  Brak w magazynie
 7. NEW

  Miska 12 cm EARTH GHERA - RAK PORCELAIN

  105,90 zł
  Brak w magazynie
 8. NEW
 9. NEW
 10. NEW

Rak Porcelain

 

RAK PORCELAIN to jeden z wiodących producentów porcelany na świecie i synonim doskonałej porcelany dla profesjonalistów ceniących wysoką jakość, trwałość i ponadczasową elegancję.
Idealna gładkość glazury, niepowtarzalny naturalny kolor porcelany w parze z wysokimi właściwościami użytkowymi zostały docenione przez wielu managerów hoteli i restauracji oraz szefów kuchni na całym świecie

RAK Porcelain - WYPRODUKOWANE
W ZJEDNOCZYNYCH EMIRATACH ARABSKICH

 

Idealna gładkość

Wykonana z naturalnego, bezołowiowego surowca. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii, posiada idealnie gładką glazurę, która nie pozwala na absorbcję tłuszczu, zapachów czy bakterii.

Odporna na szok

Wyjątkowa twardość i wytrzymałość porcelany RAK zapewnia niezwykłą odporność na szok mechaniczny i termiczny, a także wyszczerbienia.

Gwarancja na wyszczerbienia

Elementy oznaczone tym symbolem posiadają dożywotnią gwarancję na wyszczerbienia. Jeżeli talerz ulegnie wyszczerbieniu, zostanie wymieniony na nowy.

 

Rak porcelain, dzięki innowacyjnym i utalentowanym projektantom realizuje swoją misję wyznaczania trendów w branży Horeca na całym świecie.

Robin Levien

Wymagaące i ekscytujące: oczekujnieoczekiwanego, stwierdza Robin, zapytany o swoje przemyslenia na temat współpracy z Rak Porcelain. Weteran branży z 43-letnim doświadczeniem w branży ceramicznej i porcelanowej.

Ana Roquero

Kształtuje nowe formy wzornictwa zastawy stolowej w innowacyjnym języku, ponieważorganiczne i wrażliwe kształty pokazują jej miłośćdo natury i szacunek dla środowiska dzięki produktom, które powstają, aby przetrwać i pozostać.

Giuseppe M Scutella

“Lubię rozmawiać z duszą wszystkich moich projektów, odkrywać jego historę i uchwycić ukryte odcinie jego characteru, szanować jego naturę i obejmować jego języki. To mój sposób na zbliżenie się do jego magicznej esencji i stanie się jego interpretatorem.”

Sahar Madanat

Założyciel i dyrektor kreatywny Twelve Degrees; z wykształcenia jest projektantem przemysłowym, a z serca przedsiębiorcą i rzecznikiem wzornictwa. Uważana jest za pionierkę w projektowaniu produktów i jest jedną z najbardziej utytułowanych projektantów na Bliskim Wschodzie.

 

Fabryka rozciąga się na imponującej powierzchni 100.000 metrów kwadratowych, na której znajdują się najnowocześniejsze maszyny zdolne do wyprodukowania 28 milionów sztuk zastawy rocznie. Inżynierowie tworzą własne, unikalne receptury z czterech głównych składników - skalenia, kwarcu, kaolinu i wolnego tlenku glinu. Atutem jest gwarancja ciągłości produkcji danych kolekcji, umożliwiająca bezproblemowe uzupełnianie brakujących elementów wraz z pojawiającymi się potrzebami.

 

Lista rekomendacji RAK PORCELAIN jest niesłychanie bogata i obejmuje min. sieci hoteli: