Jedz, spotykaj się z najbliższymi, smakuj życie!

Kuchnię domową i restauracyjną łączy wiele aspektów. Jednym z nich jest leżące u ich podstaw pragnienie dostarczenia gościom kompletnego i godnego zapamiętania doświadczenia kulinarnego. Jako TGhome ciągle pracujemy nad tym, by stworzyć niepowtarzalną atmosferę wokół stołu, serca domu.
W Tghome dbamy, by wygląd zaprojektowanej przez Ciebie kuchni i jadalni był równie piękny, jak dania w niej przygotowywane.
 
 
Marka Tghome powstała w 2015 r, z pasji i 20 letniego doświadczenia w branży HORECA przeniesionego z prestiżowych restauracji do domów. W naszym portfolio są uznane przez największych szefów kuchni marki. Tghome powstał dla miłośników jakościowego gotowania, a produkty naszych marek spełniają wymagania najbardziej wymagających.
Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem,
uważnie wyselekcjonowanych marek.

Rozwijamy się
w zrównoważony sposób!

Chcemy przyczynić się do zbudowania zielonej przyszłości. Stawiamy na biodegradowalność i ograniczamy obecność jednorazowych produktów plastikowych w ofercie. Korzystamy z odnawialnych źródeł energii.

Nieobce jest nam działanie w duchu Zero Waste: oferujemy porcelanę pochodzącą z recyklingu, a produkty, które nie przejdą naszej ścisłej kontroli jakości, przekazujemy potrzebującym.

zainspiruj się

Jesteśmy otwarci na współpracę z dystrybutorami, sklepami oraz agencjami reklamowymi.