Onis / Libbey

Onis zastępuje Libbey - wielki rebranding w świecie szkła dla rynku horeca!


 

Produkcja ulubionych przez barmanów i branżę HoReCa wyrobów szklanych Libbey. będzie kontynuowana pod nową marką Onis.

Produkcja fenomenalnego szkła dla gastronomii odbywała się dotychczas w miejscowości Leerdam w Holandii, jednak zarządzana była przez inwestora ze Stanów Zjednoczonych. Po 50 latach wraca ona do rąk holenderskiego inwestora - Anders Invest z nową marką Onis. Leerdam Crisal Glass, która ma pod swoim skrzydłem m.in. markę Onis jest otwartą organizacją, gdzie stawia się na ciągłe inwestycje w nowe technologie, nowatorskie projekty, wysoką jakość i zrównoważone procesy produkcji.

Wyjątkowe wzornictwo i jakość produktów Onis (dawniej Libbey) jest od lat rozpoznawalna przez barmanów i restauratorów. Wizja przyszłości Onis to dążenie do tworzenia kompletnych rozwiązań dla nowoczesnego serwowania napojów, będących dopełnieniem całego posiłku.

Szkło sodowe zastosowane do produkcji kieliszków i szklanek ONIS
zapewnia niespotykane parametry takie jak:

wysoką wytrzymałość

Wzmocnienie krawędzi kieliszka lub szklanki.

żywotność

2000 cykli mycia bez matowienia.

estetyka i elegancja

Wzmocniona krawędź kieliszka/szklanki, przy jednoczesnym zachowaniu eleganckiej delikatności i przezierności szkła.

W procesie projektowania kieliszków i szklanek biorą udział najbardziej utalentowani designerzy, wspierani przez najlepszych i najbardziej nowatorskich barmanów i sommelierów.

 

MOŻLIWOŚĆ SZTAPLOWANIA

Nowe projekty szklanek i kieliszków Onis wyznaczają trendy w designie użytkowym, zachowując jednocześnie niezbędne dla profesjonalistów funkcjonalności, takie jak sztaplowanie.

 

Dzięki ONIS Xtratuff, podobnie jak Libbey Duratuff, nie musisz iść na kompromis w kwestii wytrzymałości. Proces zastosowany podczas produkcji górnej części szkła dodaje twardości, trwałości i większej odporności na stłuczenia. Jest to niewątpliwie jedna z najlepszych technologii, przekładających się na trwałość i jakość szkła dla tak wymagającego sektora, jak HoReCa.

 

ONIS to jeden z największych na świecie producentów szkła zaprojektowanego i wyprodukowanego z myślą o gastronomii. Szkło Libbey użytkowane jest w międzynarodowych sieciach hotelowych takich jak Hilton, Radisson Blu, Marriott czy Sheraton na 5 kontynentach.