Strona
  1. WIKLE Talerz płaski 21 cm / VERLO

    37,00 zł
    Brak w magazynie
Strona

Talerze śniadaniowe

Talerze śniadaniowe, dostępne w naszym sklepie, wyróżniają się najwyższej jakości materiałami, z których zostały stworzone, ale również pochodzeniem. Ich korzenie znajdują się we Francji, gdzie pracę kontynuują uznawane na całym świecie marki: Revol, Peugeot oraz RAK Porcelain. Poszczególne kolekcje talerzy śniadaniowych wykonywane są z materiałów takich jak czarna glina szkliwiona, porcelana z bezołowiowego surowca, czy znana ceramika marki Peugeot, niezwykle odporna na działanie zarówno niskich, jak i wysokich temperatur.

Talerz śniadaniowy - na dobry początek dnia

O śniadaniu bardzo często mówi się, że jest najważniejszym posiłkiem dnia. Niezależnie od podejścia do tego tematu, jedno jest pewne: celebrowanie śniadania może zapewnić nam dobry humor na resztę dnia. A nic tak nie wpływa na klimat danego posiłku, jak jego odpowiednia oprawa. Dlatego piękne talerze porcelanowe powinny być nieodłączną częścią każdej aranżacji stołu, na którym podawane jest pyszne śniadanie. 

  • Okrągłe talerze płaskie jako symbol klasyki lub subtelnej ekstrawagancji. Biały kolor talerzy, pochodzących od marki RAK Porcelain to ponadczasowa elegancja, która wskazana jest na uroczystych, świątecznych śniadaniach. Z kolei zachwycające, pełne kreatywności projekty talerzy marki Revol to podstawa do stworzenia niezwykłej, unikalnej aranżacji śniadaniowego stołu. Pamiętaj, by zadbać przy tym o takie detale jak sztućcefiliżanki, z których napijesz się pachnącej, aromatycznej kawy, a także kubki - i do kawy, i do herbaty. 

  • Prostokątne talerze z uchwytami, które stworzyła znana i szanowana marka Peugeot, to naczynia doskonałe jako talerze deserowe, talerze do przekąsek lub talerze, na których podasz śniadaniowe specjały dla całej rodziny. Ogromnym atutem tych talerzy jest odporność na szok termiczny w przedziale temperatur od -20 do 250 stopni Celsjusza. Dzięki temu bez obaw możesz przyrządzić wyciągnięte z lodówki, wcześniej przygotowane jedzenie, które dokończysz, piekąc je w piekarniku. Przy takich możliwościach pomysłów na kreatywne, pełne smaku i aromatu śniadania na ciepło, z pewnością nie brakuje. W tym przypadku talerze śniadaniowe marki Peugeot funkcjonują bardzo podobnie jak formy do zapiekania i brytfanny

Zestaw śniadaniowy - nowoczesne talerze pełne kolorów

W wyborze zastawy stołowej, która posłuży również przy serwowaniu śniadań, nie można zapomnieć o dokonaniach szanowanej na całym świecie francuskiej marki Revol. W ofercie sklepu TGHome znajdziesz jej unikalną porcelanę, z której zostały stworzone m.in. charakterystyczne gniecione kubki, których projektu nie zdołała dotąd odtworzyć żadna inna marka. 

Talerze porcelanowe Revol również stanowią część elementów zastawy stołowej, z której możesz skomponować piękne nakrycie do śniadania. Na uwagę niewątpliwie zasługuje kolekcja talerzy No.W, która została stworzona z gliny ceramicznej RACYCLAY. W niesamowitym procesie jej pozyskiwania marka Revol jest w stanie oczyszczać wodę, przywracając jej użyteczność, a przy tym odzyskać materię mineralną pochodzącą z gliny i emalii. To proekologiczne działanie, którego efektem jest piękna, wysokiej jakości, bezpieczna porcelana. 

W przypadku marki Revol nie sposób nie wspomnieć również o zachwycającej kolekcji CARACTERE, w ramach której powstają talerze porcelanowe w różnych kolorach. Stworzone są ze specjalnie selekcjonowanej czarnej gliny, która potem szkliwiona jest na jeden z kilku dostępnych kolorów. Każdy z nich inspirowany jest inną przyprawą, m.in. cynamonem i gałką muszkatołową. Jedno jest pewne: śniadanie w towarzystwie tych talerzy to ogromna dawka pozytywnej energii.

Talerze białe, czy talerze kolorowe?

Zastawa stołowa nie musi być nudna, jednak odcienie bieli nie zawsze nudę oznaczają. W naszym sklepie internetowym znajdziesz także porcelanę firmy RAK Porcelain, która słynie z hołdowania klasyce i produkcji najbardziej ponadczasowych wzorów porcelany. W jej portfolio znajdują się głównie porcelanowe naczynia w bieli i jej różnych odcieniach. To doskonała propozycja dla tych, którzy cenią klasykę i elegancję, również podczas śniadań. 

Zobacz najpopularniejsze podkategorie kategorii "Porcelana":