1. Wysyłka 24h
 2. Wysyłka 24h
 3. Wysyłka 24h
 4. Wysyłka 24h
 5. Wysyłka 24h
 6. Wysyłka 24h
 7. Wysyłka 24h
 8. Wysyłka 24h
 9. Wysyłka 24h
 10. Wysyłka 24h
 11. Wysyłka 24h
 12. Wysyłka 24h
 13. Wysyłka 24h
 14. Wysyłka 24h
 15. Wysyłka 24h
 16. Wysyłka 24h
 17. Wysyłka 24h
 18. Wysyłka 24h
 19. Wysyłka 24h
 20. Wysyłka 24h
 21. ANSER Nóż do ryb / ETERNUM

  21,00 zł
  Brak w magazynie
 22. ANSER Widelec do ryb / ETERNUM

  17,00 zł
  Brak w magazynie
 23. Wysyłka 24h

Sztućce do ryb

Noże do ryb prezentowane w ofercie sklepu TGHome zostały wyprodukowane przez niemiecką markę WÜSTHOF. Wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej, która jest kuta lub wycinana laserowo. Ich uzupełnienie stanowią rękojeści ze specjalnie dobranych materiałów, które są dodatkowo wyprofilowane, by lepiej leżały w dłoni. Wąskie ostrza zapewniają możliwość precyzyjnego filetowania ryb i znacznie ułatwiają kuchenne prace. Noże do filetowania marki WÜSTHOF, które prezentujemy w naszej ofercie, pochodzą z czterech różnych kolekcji: Classic, Classic Ikon, Gourmet oraz Silverpoint.

Noże do filetowania - ułatwienie do każdej kuchni

Oprawianie ryb staje się o wiele łatwiejsze z wysokiej jakości sprzętem, dzięki któremu precyzyjnie możesz oddzielić mięso od ości. Wystarczy jeden dokładny ruch wzdłuż kręgosłupa, by ułatwić sobie proces filetowania i uzyskać równy kawałek ryby, nie ryzykując jej uszkodzenia. Noże do filetowania z oferty TGHome to części czterech różnych kolekcji, z których każda ma kucharzowi wiele do zaoferowania:

Classic

Linia Classic jest największą linią wśród wszystkich linii pochodzących od światowych producentów noży. Minimalistyczny, prosty design i absolutnie najwyższej jakości ostrze to coś, co ją wyróżnia. Noże z kolekcji Classic są wykute z jednego kawałka stali chromowo-molidbenowo-wanadowej, dodatkowo zaostrzone, dzięki autorskiej technologii marki WÜSTHOF. Uzupełniają je czarne, nitowane rękojeści. 

Silverpoint

To kolekcja zaprojektowana z myślą o amatorach i początkujących szefach kuchni, którzy nie mają potrzeby inwestowania w kute noże. Stal nierdzewna jest tutaj wycinana laserowo i uzupełniona poliuretanową rączką. Optymalny kształt i wysoka ostrość gwarantują łatwe cięcie i przyjemność z poszczególnych kuchennych prac, związanych z rybami. 

Classic Ikon

To doskonałe połączenie optymalnego wyważenia noża, ergonomii, a przy tym również ponadczasowego designu. Każde ostrze przed cięciem laserowym jest poddawane procesowi mierzenia, zgodnie z opatentowaną przez WÜSTHOF technologią PEtec. Zapewnia ona o 20% większą ostrość noża w porównaniu do klasycznych rozwiązań. 

Gourmet

Noże z tej linii są lekkie i wygodne. Cięte są laserowo ze stali nierdzewnej, jednak pod względem jakości i wytrzymałości porównywane są do noży kutych. Wszystko za sprawą specjalnej twardości ostrza 56 HRC, która sprawia, że nóż jest niezwykle skuteczny i łatwy w użytkowaniu. Rękojeść wykonana jest z niezwykle wytrzymałego polioksymetylenu. To sprawia, że nóż ma doskonałą jakość, idealnie wyważoną z ceną. 

Noże - podstawa kuchni

Wysokiej jakości noże są jednym z najważniejszych elementów w kuchni. Dzięki nim poszczególne prace są możliwe i skuteczne. Sprawdź zatem pozostałe noże z oferty sklepu TGHome: noże do warzyw i owoców, a także noże do chleba. Dobrym wyborem są również pełne zestawy noży kuchennych, w których znajdują się wszystkie niezbędne ostrza. Doskonałym uzupełnieniem tych zestawów są natomiast ostrzałki do noży, dzięki którym krojenie i szatkowanie jest tak samo skuteczne przez cały czas. Skompletuj swój kuchenny zestaw, z którym gotowanie stanie się prawdziwą przyjemnością. 

Powiązane podkategorie kategorii noże kuchenne: