1. ANZO Nóż do ryby / ETERNUM

  24,00 zł
  Brak w magazynie
 2. ANZO Widelec do ryby / ETERNUM

  24,00 zł
  Brak w magazynie
 3. CURVE Nóż do ryb / ETERNUM

  17,99 zł
  Brak w magazynie
 4. CURVE Widelec do ryb / ETERNUM

  17,99 zł
  Brak w magazynie
 5. ATLANTIS Nóż do ryb / ETERNUM

  17,00 zł
  Brak w magazynie

Sztućce do ryb

Noże do ryb prezentowane w ofercie sklepu TGHome zostały wyprodukowane przez niemiecką markę WÜSTHOF. Wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej, która jest kuta lub wycinana laserowo. Ich uzupełnienie stanowią rękojeści ze specjalnie dobranych materiałów, które są dodatkowo wyprofilowane, by lepiej leżały w dłoni. Wąskie ostrza zapewniają możliwość precyzyjnego filetowania ryb i znacznie ułatwiają kuchenne prace. Noże do filetowania marki WÜSTHOF, które prezentujemy w naszej ofercie, pochodzą z czterech różnych kolekcji: Classic, Classic Ikon, Gourmet oraz Silverpoint.

Noże do filetowania - ułatwienie do każdej kuchni

Oprawianie ryb staje się o wiele łatwiejsze z wysokiej jakości sprzętem, dzięki któremu precyzyjnie możesz oddzielić mięso od ości. Wystarczy jeden dokładny ruch wzdłuż kręgosłupa, by ułatwić sobie proces filetowania i uzyskać równy kawałek ryby, nie ryzykując jej uszkodzenia. Noże do filetowania z oferty TGHome to części czterech różnych kolekcji, z których każda ma kucharzowi wiele do zaoferowania:

Classic

Linia Classic jest największą linią wśród wszystkich linii pochodzących od światowych producentów noży. Minimalistyczny, prosty design i absolutnie najwyższej jakości ostrze to coś, co ją wyróżnia. Noże z kolekcji Classic są wykute z jednego kawałka stali chromowo-molidbenowo-wanadowej, dodatkowo zaostrzone, dzięki autorskiej technologii marki WÜSTHOF. Uzupełniają je czarne, nitowane rękojeści. 

Silverpoint

To kolekcja zaprojektowana z myślą o amatorach i początkujących szefach kuchni, którzy nie mają potrzeby inwestowania w kute noże. Stal nierdzewna jest tutaj wycinana laserowo i uzupełniona poliuretanową rączką. Optymalny kształt i wysoka ostrość gwarantują łatwe cięcie i przyjemność z poszczególnych kuchennych prac, związanych z rybami. 

Classic Ikon

To doskonałe połączenie optymalnego wyważenia noża, ergonomii, a przy tym również ponadczasowego designu. Każde ostrze przed cięciem laserowym jest poddawane procesowi mierzenia, zgodnie z opatentowaną przez WÜSTHOF technologią PEtec. Zapewnia ona o 20% większą ostrość noża w porównaniu do klasycznych rozwiązań. 

Gourmet

Noże z tej linii są lekkie i wygodne. Cięte są laserowo ze stali nierdzewnej, jednak pod względem jakości i wytrzymałości porównywane są do noży kutych. Wszystko za sprawą specjalnej twardości ostrza 56 HRC, która sprawia, że nóż jest niezwykle skuteczny i łatwy w użytkowaniu. Rękojeść wykonana jest z niezwykle wytrzymałego polioksymetylenu. To sprawia, że nóż ma doskonałą jakość, idealnie wyważoną z ceną. 

Noże - podstawa kuchni

Wysokiej jakości noże są jednym z najważniejszych elementów w kuchni. Dzięki nim poszczególne prace są możliwe i skuteczne. Sprawdź zatem pozostałe noże z oferty sklepu TGHome: noże do warzyw i owoców, a także noże do chleba. Dobrym wyborem są również pełne zestawy noży kuchennych, w których znajdują się wszystkie niezbędne ostrza. Doskonałym uzupełnieniem tych zestawów są natomiast ostrzałki do noży, dzięki którym krojenie i szatkowanie jest tak samo skuteczne przez cały czas. Skompletuj swój kuchenny zestaw, z którym gotowanie stanie się prawdziwą przyjemnością. 

Powiązane podkategorie kategorii noże kuchenne: