Ręczniki kuchenne

Ręczniki kuchenne, które prezentujemy w naszym sklepie, pochodzą od marki Garnier-Thiebaut, która od niespełna 170 lat tworzy najpiękniejsze tekstylia domowe w środku francuskich Wogezów. Tworzone są ze stuprocentowej bawełny, a żakardowy splot sprawia, że są niezwykle wytrzymałe i odporne na odkształcenia. To jednak nie jest ich jedynym atutem - niezwykle istotna jest również ich chłonność, dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości naturalnego materiału. To sprawia, że używanie ręczników kuchennych Garnier-Thiebaut w kuchni jest praktyczne i wygodne.

Ręczniki kuchenne - element doskonałej dekoracji

Wciąż rośnie nasza świadomość dotycząca faktu, że każdy - najdrobniejszy nawet - element wyposażenia danego pomieszczenia, będzie na koniec stanowił o jego wizualnej wartości. Nic zatem dziwnego, że ręczniki kuchenne lub mniejsze ścierki kuchenne wykorzystuje się nie tylko jako praktyczny element wyposażenia tego pomieszczenia. Oczywiście z powodzeniem służą do utrzymywania w kuchni porządku, wycierania naczyń i blatów kuchennych, jednak niewątpliwie stanowią również dekorację każdej kuchni. 

Dzięki szerokiej gamie wzorów i kolorów, które proponuje marka Garniet-Thiebaut, zyskujesz stylową i wysmakowaną dekorację swojej kuchni. Ręczniki kuchenne wykonane z najwyższej jakości bawełny, ubrane w zachwycające wzory i wygodne, żakardowe sploty, to bowiem coś, co spełni wymagania nawet najbardziej zagorzałych entuzjastów minimalistycznych kuchni. 

W ofercie TGHome znajdziesz ręczniki kuchenne bawełniane w różnych rozmiarach, by móc dopasować je do każdej kuchni - zarówno niewielkiej, jak i bardzo dużej. Zróżnicowana kolorystyka i wzornictwo pozwoli Ci dopasować ręcznik do stylu tego pomieszczenia. Z pewnością znajdziesz wzory, które wpasują się w styl nowoczesny, czy industrialny, ale również takie, które będą wspaniałą ozdobą kuchni rustykalnych i eklektycznych. 

Marka Garnier-Thiebaut - jakość, która zachwyca

Każdy ręcznik kuchenny, który znajdziesz w ofercie sklepu TGHome, to dzieło pracy marki o przepięknej historii. Korzenie Garnier-Thiebaut sięgają aż do roku 1833, kiedy to francuskie małżeństwo założyło firmę tkacką. Dzięki miłości i pasji, z jaką oddawali się tworzeniu tekstyliów domowych, marka szybko stała się liderem w swojej dziedzinie. Pod koniec XX wieku Garnier-Thiebaut była już niezwykle znaną firmą, która produkowała dla najlepszych na świecie hoteli i restauracji. Ciekawe, wyrafinowane i zróżnicowane wzornictwo: motywy florystyczne, artystyczne, ale i figury geometryczne, połączone jest bowiem z wysokiej jakości materiałem, a to sprawdzony przez dziesięciolecia przepis na sukces. Marka rozpoczęła nawet współpracę z uznanymi projektantami, dzięki czemu ta forma kuchennych tekstyliów, to niewielkie dzieło sztuki, które może ozdobić Twoją kuchnię. 

Najwyższa jakość wynikająca z najlepszych materiałów

Kuchenne ręczniki Garnier-Thiebaut, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu, to najwyższa jakość wykonania. 100% organicznej bawełny w splocie żakardowym daje chłonność i wytrzymałość, która wystarczy na długie lata. Warto pamiętać o odpowiednim obchodzeniu się z tego typu materiałem. Przed pierwszym użyciem ściereczki należy wyprać w temperaturze 40 stopni. Natomiast temperatura standardowego prania powinna mieścić się w przedziale 40-60 stopni Celsjusza. Dzięki temu materiały pozostaną chłonne, trwałe, przyjemne w dotyku, a ich kolory nie wyblakną. W celu utrzymania wysokiej higieny ręcznika, warto wyprasować go w wysokiej temperaturze, nie wpłynie to na jego wygląd, ani właściwości. 

Marka Garnier-Thiebaut nie poprzestała jedynie na tworzeniu ręczników kuchennych. Ich domowe tekstylia to również przepiękne obrusy, które także znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Zatrzymując się przy dekoracji stołu zerknij także na nasze wazony i świeczniki. Z kolei z tekstyliów kuchennych z pewnością przydatne okażą się jeszcze kuchenne fartuchy. Pamiętaj, że zawsze o udanej aranżacji - czy to kuchni, czy jadalni - decydują przede wszystkim szczegóły. 

Zobacz również inne akcesoria kuchenne w naszym asortymencie: