Kieliszki do wódki

Kieliszki do wódki z oferty TGHome pochodzą od znanego na całym świecie producenta szkła – Zwiesel Glas. Marka istnieje na rynku od ponad 150 lat, wyróżnia ją mistrzowska jakość rzemiosła i łączenie nowoczesności z tradycją. Kieliszki tworzone są ze szkła, produkowanego zgodnie z opatentowaną technologią Tritan – precyzyjną i przyjazną środowisku.

Kieliszki do wódki Zwiesel Glas

W ofercie TGHome znajdziesz kieliszki do wódki wykonane z najwyższej jakości szkła. Wykorzystano przy tym opatentowaną technologię Tritan, dodając tlenek cyrkonu i tytanu. To gwarancja posiadania i możliwości używania takiego kieliszka przez długie lata. Szkło staje się bowiem bardzo odporne na zarysowania i wyszczerbienia, a także stłuczenie. Szklane elementy wyposażenia kuchni i barku mogą być również piękną ozdobą. Sprawdź kieliszki do wina, a także karafki do wina i karafki na wodę, dzięki którym udekorowany stół będzie wyglądał niezwykle gustownie. 

Producent podczas tworzenia tego rodzaju kieliszków przywiązuje uwagę zarówno do walorów estetycznych szkła, jak i komfortu podczas jego używania. W tym przypadku możemy mieć pewność, że nawet tak delikatne szkło jest na tyle odporne, by bez obaw myć je w zmywarce. Warto również wiedzieć, że marka Zwiesel Glas ma szerokie doświadczenie w obróbce szkła, które doskonali przez całe lata obecności na rynku. Traktuje ten materiał z należnym mu szacunkiem, dzięki czemu produkty, które wychodzą spod jej ręki, cieszą się ogromnym uznaniem zarówno użytkowników domowych, jak i barów, czy restauracji. Szkło tego rodzaju pozyskiwane i produkowane jest w sposób zrównoważony, dzięki czemu producent zasługuje na zaufanie swoich klientów.

Szkło najwyższej jakości - uzasadnione zakupy

Prezentowane w TGHome kieliszki firmy Zwiesel Glas to kwintesencja eleganckiej prostoty, która w tym przypadku sprawdza się najlepiej. Możesz wybrać pomiędzy klasycznym kieliszkiem o prostych ściankach, którego forma jest najbardziej znana, a delikatnym, lekko owalnym kieliszkiem, który nadaje się również do likieru. Producent oferuje także kieliszki na smukłej nóżce, które pięknie prezentują się na stołowej zastawie i są bardzo wygodne w przyrządzaniu smacznych drinków. Przydatne wówczas będą również kieliszki do drinków, a także specjalne szklanki do drinków. 

Powiązane kategorie: