Strona
  1. NEW
Strona

Szklanki

W każdym domu jest potrzeba posiadania szklanek, dlatego w TGHome bez problemu dobierzesz odpowiedni zestaw szklanek do swojego mieszkania. W naszej szerokiej ofercie znaleźć można różnorodne szklanki do napojów: kolorowe, przejrzyste, gładkie, we wzory, długie i krótkie. W zależności od preferencji można dobrać odpowiednie szklanki do potrzeb. Bardzo ciekawe w naszej ofercie są szklanki z podwójną ścianką, które efektownie eksponują zawarty w nich napój. W TGHome posiadamy produkty renomowanych marek.

W naszej szerokiej ofercie znajdziesz różnorodne szklanki do napojów: kolorowe, przejrzyste, gładkie, we wzory, wysokie i niskie, takie, które mają uchwyt i te bez. W zależności od preferencji możesz dobrać odpowiednie szklanki do potrzeb. Bardzo ciekawe w naszej ofercie są szklanki z podwójną ścianką, które efektownie eksponują zawarty w nich napój i prezentują się bardzo elegancko. W TGHome posiadamy komplety szklanek renomowanych marek, takich jak Zwiesel, Jenaer Glas Libbey czy Peugeot. Odwiedź nasz sklep i zrób zakupy najlepszych szklanych produktów na rynku.

Szkło do zimnych napojów: szklanki od TGHome

Każde przyjęcie rządzi się swoimi prawami. Jednym z obowiązkowych elementów takich spotkań jest podawanie zimnych napojów. A do tego będą potrzebne Ci odpowiednie szklanki. Nasz asortyment spieszy z pomocą. Znajdziesz tu wysokiej jakości szkło do podawania ulubionych drinków. Zastanawiasz się, jakie szkło do napojów wybrać? Odpowiedź jest prosta: te od TGHome, czyli trwałe, produkowane w oparciu o najnowsze technologie.

Nasza oferta jest wyjątkowa i mamy na to dowody. Trwałość oferowanych przez nas szklanek gwarantuje opatentowana masa szklarska nowej generacji Tritan®, której autorem jest marka Zwiesel. Masa szklarska uszlachetniona jest tlenkiem cyrkonu i tytanu, co skutkuje wyjątkową wytrzymałością na stłuczenia, zarysowania i wyszczerbienia. Takie szkło nadaje się do mycia w zmywarce i nawet po setkach cykli, szkło będzie pełne blasku i przejrzystości.

Dbałość o ekologię, to kolejny punkt na mapie wyjątkowości naszych produktów. Szkło generacji Tritan® odznacza się certyfikatem ISO 14001, a jego masa szklarska pozyskiwana jest z lokalnych surowców, opracowywanych w sposób ekologiczny.

Klasyczne szklanki i na nóżce

To, jakiego używasz naczynia do spożywania soku, piwa, wina lub zwykłej wody ma ogromne znaczenie. Produkt szklany, w którym zaserwujesz napoje niesie ze sobą szereg korzyści. Po pierwsze wysokiej jakości szkło nie będzie absorbować smaków i zapachów, a co za tym idzie, nie będzie zmieniało smaku napoju. Atutem picia napojów ze szkła są walory estetyczne. O ile piękniej prezentują się w Twoim mieszkaniu podczas spotkania ze znajomymi solidne szklanki, zamiast nieekologicznych plastikowych czy papierowych jednorazowych kubeczków.

A co powiesz na szkło do gorących napojów? Kawa w szklance lub łyk herbaty ze szklanki to wspomnienie dawnych czasów. Ale współczesne projekty szklanek sprawiają, że przeniesiesz się do zupełnie innej epoki. W naszych szklankach herbata lub kawa latte będą nie tylko prezentować się wspaniale, ale także nie będziesz musiał martwić się o poparzone dłonie. Wszystko dzięki technice podwójnego szkła. Szklanki do serwowania takich napojów sprawią, że wygodne ucho nie będzie nawet potrzebne. Podwójna warstwa z jednej strony chroni Cię przed temperaturą, a dodatkowo sprawia, że napój zachowa na dłużej swoje ciepło. Jeśli chcesz zachować niską temperaturę świeżo wyjętego z lodówki mleka, to taka szklanka z podwójną warstwą nada się znakomicie.

Szklanki do kolorowych drinków i whisky

Do przygotowania kolorowych, efektownych drinków będzie Ci potrzebne odpowiednie szkło. Najlepiej prezentować będą się wysokie szklanki o dużych pojemnościach, w których Twoje mieszanki będą prezentować się efektownie. Idealna szklanka do whisky? Niska i taka, która ma grube, ciężkie dno i dobrze osadzona jest w dłoni. Nasi producenci postarali się o różnorodność zdobień. Jeśli interesują Cię nowoczesne, designerskie wzory, to jesteś we właściwym miejscu. Jeśli preferujesz bardziej stonowane i tradycyjne modele, to również nie będziesz zawiedziony.

W każdym zestawie każda szklanka w naszym sklepie to produkt najwyższej jakości. Do wyboru masz szklanki o okrągłym lub kwadratowym przekroju - wybierz taki produkt, który najbardziej odpowiada Twoim preferencjom i złóż zamówienie na tghome.pl.

Powiązane kategorie: