Strona
Strona

Szklanki do wody

Szklanki do wody, które prezentujemy w ofercie sklepu TGHome, zostały zaprojektowane i stworzone przez firmę Zwiesel. Produkowane są z pełną świadomością ekologiczną, bez użycia baru i ołowiu. Firma wykorzystuje w produkcji opatentowaną technologię TRITAN - wzmocnioną masę szklarską, dzięki której szklanki są odporne na zarysowania i wyszczerbienia. W TGHome dostępne są cztery różne wizualnie linie szklanek do wody.

Piękne szkło o wyjątkowym brzmieniu

Marka Zwiesel zajmuje się produkcją wyrobów szklanych od 150 lat. Jej technologie są stale unowocześniane i doskonalone, ale przy tym czerpią z dziesiątek lat tradycji i doświadczenia. Szklanki Zwiesel to piękne produkty wysokiej jakości, które sprawdzają się tak w codziennym użytkowaniu, jak podczas wyjątkowych uroczystości. Marka zasługuje na uznanie za swoją proekologiczną postawę i wdrażanie procesów produkcji, które ograniczają negatywny wpływ na środowisko. Wykorzystuje przy tym surowce pozyskiwane lokalnie i tworzy piękne szkło o krystalicznej przezierności. Wyróżnikiem jej produktów jest również brzmienie uderzających o siebie szklanek podczas wznoszenia toastu. Subtelne, delikatne, muzyczne - stąd nutka w logotypie marki. 

Od klasyki po ekstrawagancję

W sklepie TGHome dostępne są cztery linie wizualne szklanek do wody od marki Zwiesel: 

  • VINA SHINE o wyjątkowej bryle i nowoczesnym designie. Wyróżnia ją metaliczny kolor, który od razu przyciąga spojrzenia. 
  • AIR SENSE, w której wyrafinowany design łączy się z funkcjonalnością. Unikalna kulka znajdująca się na dnie szklanki tworzy sferę dekantacji i zachęca do spożywania z niej również wina. 
  • VINA, której prostota urzeka i pozwala tworzyć komplety szklanek na co dzień i na wyjątkowe okazje.
  • CONVENTION, która pasuje do każdego wnętrza, a jej klasyczna forma daje duży potencjał dekoracyjny na obiadowym stole. 

W każdej z nich można odnaleźć piękno i trwałość. Marka Zwiesel oferuje również inne wyroby ze szkła, na które warto zwrócić uwagę: karafki na wodę, karafki do wina, kieliszki do wina, dekantery, czy kieliszki do drinków

Powiązane kategorie: