1. STRATOS Deska dębowa 50x30x4 cm / VERLO

    388,00 zł
    Brak w magazynie

Tace oraz podstawy i elementy drewniane

Stworzone przez marki REVOL oraz VERLO drewniane tace, to praktyczne elementy wyposażenia domu. Umożliwiają tworzenie różnego rodzaju aranżacji, pięknych i wytwornych, ponieważ do ich produkcji użyto prawdziwego drewna dębowego. Wyczuwalna pod palcami faktura drewna, wyraźnie widoczne dębowe słoje i najwyższa jakość wykonania sprawiają, że deski marek VERLO oraz REVOL to zakup na wiele lat.

Taca drewniana - dekoracje z katalogów

Drewniane tace to doskonały element dekoracyjny każdego domu. Wspaniale komponują się ze szklanymi ozdobami, takimi jak flakony i ozdobne półmiski. Z powodzeniem mogą służyć jako ich podstawa. Drewniana taca doskonale sprawdzi się w kilku stylach aranżacyjnych: swobodnie można wkomponować ją w wystrój boho, skandynawski, rustykalny, czy eklektyczny. Prawdziwe, dębowe drewno, stanie się wówczas wspaniałą ozdobą, która będzie przyciągać spojrzenia już od pierwszej sekundy. 

Niezbędne akcesoria do serwowania dań

Użyteczność tac drewnianych nie kończy się jedynie na kwestii wystroju wnętrza. Ich szerokie zastosowanie praktyczne zachęca do wykorzystania ich w kuchni i jadalni, podczas przygotowywania koktajlowych przyjęć i serwowania smacznych przekąsek. Dębowe tace wspaniale sprawdzą się do podawania owoców, takich jak winogrona i truskawki. Otoczenie ich aromatycznymi serami zapewni pyszną, dekoracyjną przekąskę podczas domowych przyjęć. Wykorzystywanie tac to również wygodne przenoszenie posiłków, szklanek i filiżanek. Serwowanie pysznego śniadania do łóżka stanie się bajecznie proste. 

Verlo i Revol - tace z prawdziwego zdarzenia

Dostępne w TGHome dębowe tace są dziełem pracy marek Revol oraz Verlo. Obie firmy przywiązują wielką wagę do nawet najmniejszych detali swoich produktów, dzięki czemu spod ich rąk wychodzą zachwycające prostotą dzieła sztuki. Użycie w produkcji tac dębowego drewna i impregnowanie go naturalnymi olejami sprawia, że są to produkty służące przez wiele lat. Procesy starzenia mogą działać wyłącznie na ich korzyść. 

W naszej ofercie znajdziesz drewniane tace w różnych rozmiarach oraz kształtach. Zarówno prostokątna, jak i okrągła taca może być wspaniałym elementem wystroju domu. 

Chcąc w pełni wykorzystać potencjał aranżacyjny i dekoracyjny takich elementów, zerknij także na obrusywazony i świeczniki, które pochodzą od najbardziej uznanych marek w danych kategoriach. W naszym sklepie znajdziesz również drewniane talerze i piękne, ekologiczne naczynia bambusowe. Zarówno ich praktyczne wykorzystanie, jak i zdolność do dekoracji wnętrza to powody, dla których warto je mieć. O ich jakości świadczy nie tylko doskonały wygląd, ale również wieloletnia trwałość.

Zobacz również inne drewniane akcesoria kuchenne w naszym asortymencie: