Strona
  1. NEW
  2. NEW

    LESS Talerzyk 10 cm / VERLO

    14,00 zł
    Brak w magazynie
Strona

Talerze na ciasto i deserowe

Talerze na ciasto, które znajdziesz w ofercie sklepu TGHome to dzieła marek Verlo, RAK Porcelain oraz REVOL. Tworzone są z pięknej porcelany, której nadano różne formy - od klasycznych i geometrycznych po bardziej ekstrawaganckie i nieregularne. Część z nich powstała w procesie, który ma wpływ na oczyszczanie środowiska - marka REVOL stworzyła innowacyjną glinę ceramiczną "RECYCLAY". W TGHome znajdziesz również patery stworzone przez markę Zwiesel Glas, do produkcji których wykorzystano technologię TRITAN, zdecydowanie wzmacniając szkło.

Talerze do ciasta - eleganckie podwieczorki

Częstowanie ciastem to jeden z domowych rytuałów, który praktykujemy, gdy w domu pojawiają się goście. Znaczenie ma nie tylko smak specjału, ale również sposób jego podania. Eleganckie talerze do ciasta, wykonane z najwyższej jakości porcelany tworzą wokół wydarzenia atmosferę elegancji i luksusu. Możesz podawać ciasto na klasycznych talerzach - prostokątne, kwadratowe lub okrągłe naczynia nadają się do tego idealnie. Warto przy tym pamiętać, by sztućce do ciasta swoim wyglądem również pasowały do talerzy. Zerknij na dostępne w TGHome widelczyki do ciasta, a także łyżeczki do herbaty. Wówczas wystrój Twojego kawowego stolika będzie wyglądał na przemyślany w każdym calu. 

Porcelana z nutką szaleństwa - talerze do ciasta w TGHome

Jeśli cenisz sobie oryginalny kształt poszczególnych naczyń, możesz wybrać porcelanę marki Verlo. Jej nieoczywiste, nieregularne kształty pozostawiają pole do wyobraźni i pięknie prezentują się na stole kawowym w oryginalnym wnętrzu. Zwróć również uwagę na ekologicznie projektowaną kolekcję marki REVOL, która w procesie produkcji porcelanowych naczyń jest w stanie oczyszczać wodę i nie wywierać negatywnego wpływu na środowisko. 

Patery - elegancki sposób podania dużych porcji

Ciasto możesz podać także na paterze, by w ten sposób umożliwić gościom samodzielny poczęstunek. Szklane patery w TGHome to produkty pochodzące od marki Zwiesel Glas. Producent przy ich tworzeniu zwraca ogromną uwagę na jakość materiału. Używa w tym celu opatentowanej technologii TRITAN, w ramach której uszlachetnia masę szklarską tlenkiem cyrkonu i tytanu. Patery Zwiesel Glas są dzięki temu nie tylko piękne i oryginalne, ale również wyjątkowo odporne na zarysowania i wyszczerbienia. 

Raczenie się ciastem najczęściej zachęca do picia uwielbianej przez nas kawy lub herbaty. Sprawdź zatem dostępne w naszej ofercie filiżanki porcelanowe, a także mleczniki i imbryki. Stworzysz z nich unikalną zastawę, która zachwyci zarówno domowników, jak i Twoich gości. 

Powiązane podkategorie kategorii Porcelana: