Patelnie do paelli

Doskonały kształt, idealnie cienka stal niebieska i dwa wygodne uchwyty, to patelnie do paelli, które zostały stworzone przez markę de Buyer. Już od ponad 200 lat firma ciągle doskonali swoje technologie i przekłada to na niesłabnącą, doskonałą jakość produktów. Dostępne w TGHome patelnie do paelli wykonane są w ramach linii Outdoor, która wspaniale nadaje się do przyrządzania idealnych potraw na świeżym powietrzu.

Patelnia wykonana ze stali niebieskiej - gwarancja równomiernego nagrzewania

W przyrządzaniu tak delikatnych potraw, jak różnego rodzaju paelle, ogromne znaczenie ma jakość naczynia. Specjalna patelnia, którą stworzyła marka de Buyer to połączenie kilku istotnych czynników, dzięki którym przyrządzanie potraw jest nie tylko przyjemniejsze, ale również daje o wiele lepsze efekty. Cienkie ścianki o grubości 2 mm bardzo szybko się nagrzewają i doskonale karmelizują poszczególne składniki. Z kolei stal niebieska, której użyto do produkcji patelni, to gwarancja tego, że będzie się ona nagrzewać równomiernie, a dzięki temu cała potrawa nabierze odpowiedniego smaku i aromatu. 

Nie bez znaczenia pozostaje wielkość patelni, a także ich waga. W w naszym sklepie znajdziesz specjalną patelnię do paelli w dwóch rozmiarach: 20 oraz 34 centymetry średnicy. Ogromnie istotna jest również waga takiego naczynia, ponieważ paella najczęściej składa się z wielu składników, co daje finalnie potrawę o sporej wadze. Wygoda jej przyrządzania, a następnie przenoszenia z pewnością będzie większa, jeśli patelnia będzie lekka. Dodatkowo specjalne wyprofilowane ścianki patelni sprawiają, że zsunięcie z niej potrawy jest niezwykle proste. 

Patelnia do paelli - doskonały smak śródziemnomorskich specjałów

O tym, że warto kupić specjalną patelnię do przyrządzania potrawy z owocami morza przekonuje nie tylko sam producent, ale również jego wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej i niezwykła pasja, z jaką tworzy wszystko, co do idealnego smaku jedzenia potrzebne. Bez obaw możesz zatem zaufać marce de Buyer i poznać niezwykłą jakość naczyń, które proponuje swoim odbiorcom. O najlepsze utrzymanie dobrej kondycji patelni zadbaj, wykonując ich odpowiednią pielęgnację. Sezonowanie przed użyciem zapewni Ci właściwości powłoki non-stick. 

Wykorzystaj również doświadczenie marki, testując jej niezwykłe rondle miedziane. Z pewnością docenisz ich jakość podczas przyrządzania innego rodzaju potraw. A chcąc zachować jak najdłużej swoją patelnię w dobrej kondycji, stosuj tylko specjalne łopatki kuchenne. Sprawdź także to, co może się przydać podczas letniego grilla w ogrodzie: brytfanny oraz akcesoria do grilla.

Zobacz również inne produkty w naszym asortymencie: