Deski do krojenia drewniane

Drewniane deski do krojenia z oferty TGHome to dzieła marek WUSTHOF oraz Verlo, które cenione są przez mistrzów gastronomii na całym świecie. Deski wykonane są z litego drewna dębowego lub termoutwardzonego drewna bukowego, które jest niezwykle trwałe i odporne na działanie wody. Są nie tylko praktycznymi akcesoriami w każdej kuchni, ale wyróżnia je również duży potencjał dekoracyjny.

Deski kuchenne Verlo - szlachetne i piękne

Wykonane z litego dębu deski marki Verlo wyróżnia bardzo wysoka jakość materiałów, ale również widoczna dbałość o każdy detal w ostatecznym wyglądzie produktu. Deski Verlo są nie tylko trwałe, ale również piękne. Mogą służyć w kuchni, jako klasyczne deski do krojenia, ale także jako tace, na których układamy aromatyczne sery w towarzystwie winogron na wieczorne spotkanie z przyjaciółmi. Nie sposób zatem nie docenić ich dekoracyjności. Dębowe deski Verlo są impregnowane naturalnym olejem, a to jeszcze bardziej uwidacznia piękne słoje dębu na ich powierzchni. Marka Verlo tworzy lite dębowe deski w ramach systemu bufetowego STRATOS, w którego ofercie są także tace drewniane i podstawy drewniane. Cała kolekcja kuchenna od marki Verlo to ozdoby i praktyczne dodatki, należące do podstawowych elementów wyposażenia kuchni. 

Deski kuchenne WUSTHOF - niezwykła trwałość dzięki unikalnej technologii

Marka WUSTHOF tworzy elementy drewniane swojej oferty poddając owo drewno tradycyjnej metodzie termo obróbki. Dzięki temu bukowe drewno, z którego WUSTHOF wykonuje swoje deski, staje się niezwykle odporne na działanie wody i nie wymaga przy tym żadnej dodatkowej powłoki. Drewno poddawane jest działaniu wysokiej temperatury, która mieści się w przedziale 180-220 stopni Celsjusza. Dzięki temu zmienia nieco swoją strukturę wewnętrzną. Jest to widoczne gołym okiem, bo drewno zyskuje piękny, ciemnobrązowy odcień. To wzmacnia jego walory wizualne i czyni deski do krojenia WUSTHOF prawdziwą ozdobą kuchni. 

Warto zwrócić uwagę również na to, że termoutwardzone bukowe deski od WUSTHOF są bardzo trwałe i będą służyć w kuchni przez wiele lat bez żadnego uszczerbku na wyglądzie i funkcjonalności. Nic zatem dziwnego, że to produkty uznane przez wielkich szefów kuchni z całego świata. Znalazły dla siebie miejsce również w domach i świetnie nadają się zarówno do intensywnego użytkowania, jak i zdobienia stołu podczas serwowania przekąsek i zimnej płyty. 

TGHome - wybór desek najwyższej jakości

Deski z naturalnego drewna muszą być wykonane z wykorzystaniem zaawansowanej technologii, by mogły być odporne na uszkodzenia, wpływ wody i ostrza noży. Deski oferowane przez producentów Verlo i WUSTHOF stworzone są tak, by nie kurczyły się i nie odkształcały. Zachowują swoją formę przez wiele lat, nie tracąc przy tym na jakości. Przy deskach do krojenia nie sposób nie wspomnieć również o nożach. Najwyższej jakości noże kuchenne również znajdziesz w ofercie TGHome, mogąc tym samym stworzyć zgrany duet, niezbędny podczas gotowania. Warto zwrócić uwagę również na zestawy noży kuchennych i noże w bloku, a także na ostrzałki do noży. Tylko najwyższa jakość wykonania, ale również wieloletnie doświadczenie marek w tworzeniu takich produktów, są w stanie zapewnić, że to akcesoria, które będą służyły każdemu kucharzowi w możliwie najlepszy sposób. Przy kuchennych wyzwaniach ważne jest, by całe wyposażenie kuchni spełniało swoją funkcję bez żadnych zastrzeżeń, dlatego zerknij również na nożyce kuchenne oraz obieraczki do warzyw i owoców. Z całym kompletem gotowanie staje się prawdziwą przyjemnością. 

Powiązane kategorie: