Naczynia bambusowe

Stworzone przez firmę Verlo naczynia bambusowe to przyjazne środowisku rozwiązanie, dzięki któremu w piękny sposób można eksponować podawane podczas uroczystości potrawy i przekąski. Prawdziwe drewno bambusowe jest trwałe i daje gwarancję tego, że wyeksponowane w finezyjny sposób potrawy przetrwają w nienaruszonym stanie całą imprezę - nawet jeśli narażone są na wysokie temperatury.

Naczynia bambusowe - ogromna świadomość ekologiczna

Naczynia bambusowe to doskonałe rozwiązanie, które znacznie ogranicza wykorzystywanie w bufetowych zastawach nieprzyjaznych środowisku naczyń z plastiku. Warto wiedzieć, że bambusowe naczynia marki Verlo, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu, wykonywane są z odmiany phyllostachys edulis - bambusa, którym nie są zainteresowane pandy wielkie - gatunek zwierząt zagrożony wyginięciem. Oznacza to, że produkcja naczyń z bambusa nie zabiera pożywienia tym pięknym zwierzętom. 

Bambusowe naczynia - skompletuj wyborną zastawę

W ofercie sklepu TGHome znajdziesz naczynia bambusowe, które mogą służyć do pięknej ekspozycji wykwintnych potraw, takich jak różnego rodzaju sałatki, owoce morza, czy sushi. Odpowiednia wielkość pozwala na optymalne rozdzielenie porcji tak, by ich spożywanie było wygodnym, estetycznym doznaniem. Naczynia bambusowe Verlo przybierają postaci łódek, rożków, czy estetycznych szufladek. Dzięki nim sposób podania jedzenia na różnego rodzaju uroczystościach zdecydowanie zyska. Naczynia są przy tym wytrzymałe, w pełni bezpieczne podczas użytkowania i ekologiczne. To idealny wybór zarówno na domowe imprezy, jak i większe, również plenerowe wydarzenia. 

Bambus to doskonały materiał do produkcji również innych elementów ekologicznej, stołowej zastawy jednorazowego użytku. Zerknij na dostępne w TGHome patyczki bambusowe, a także kubki bambusowe. Dobierz do nich naczynia z drewna, które pozwolą Ci stworzyć doskonały bufet - elegancki i w pełni ekologiczny. Sprawdź zatem talerze drewniane o pięknych, klasycznych kształtach, które są idealne do podawania niewielkich przekąsek. Pomocne będą również tace dębowe i deski dębowe do krojenia.

Zobacz również inne drewniane akcesoria kuchenne w naszym asortymencie: