Grill akcesoria

Akcesoria do grilla, które znajdziesz w sklepie TGHome pochodzą od marki Tramontina - firmy z przeszło 100-letnią tradycją, która produkuje doskonałe sprzęty ze stali nierdzewnej. Część swoich akcesoriów, na które składają się m.in. sztućce czy skrobki do rusztu, uzupełnia rękojeściami z naturalnego drewna, nadając im tym samym elegancki, przyjemny dla oka wygląd.

Czas na świeżym powietrzu - akcesoria do grillowania, które wiele ułatwią

Akcesoria do grillowania mogą służyć zarówno do pomocy przy przyrządzaniu określonych potraw, jak i pomagać w utrzymaniu czystości całego sprzętu, który w sezonie letnim wykorzystywany jest dość często. W naszej ofercie znajdziesz wygodne skrobki od firmy Tramontina, dzięki którym Twój grill i jego ruszt zostaną zachowane w pełnej czystości. Nie musisz martwić się o bezpieczeństwo rusztu i stali nierdzewnej, którym jest pokryty. Specjalne szczotki i skrobki stworzone są tak, by nie uszkadzać powierzchni stalowych prętów. 

Podczas grillowania bezwzględnie należy pamiętać o dobrym ruszcie. Dzięki niemu przygotowywanie potraw jest o wiele łatwiejsze, grillowanie staje się przyjemniejsze. Ruszty marki Tramontina w całości wykonane są ze stali nierdzewnej, dzięki czemu są trwałe i z pewnością będą służyły przez wiele grillowych sezonów. Istotna jest również odporność na wysokie temperatury i łatwość grillowania ze względu na praktyczną budowę, m.in. wygodne rączki. 

Szeroki wybór produktów przydatnych na grilla

Akcesoria, które zdecydowanie przydadzą się podczas grilla to również naczynia umożliwiające wygodny i estetyczny sposób podania i spożywania poszczególnych posiłków. Na imprezach plenerowych zdecydowanie sprawdzają się naczynia jednorazowego użytku. Jednak by ograniczyć ilość produktów plastikowych, które nie są dobre dla środowiska, możesz stosować naczynia bambusowe. Ich różnorodny wygląd i przeznaczenie sprawia, że możesz używać ich do podawania różnorakich potraw, które przyrządzasz na grillu. Do spożywania napojów wybierz kubki bambusowe, które są niezwykle estetyczne, a przy tym w pełni ekologiczne i przyjazne dla środowiska. 

Sztućce doskonałe na grilla!

Podczas grilla bardzo często spożywamy mięso, również aromatyczne steki, przy których jedzeniu najlepiej posługiwać się specjalnymi sztućcami. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór takich sztućców, odkryj je w kategorii sztućce do steków. W komfortowym spożywaniu mięsnych i rybnych posiłków, które bardzo często trafiają na naszego grilla, pomogą również poszczególne elementy ze sztućcowej zastawy, m.in. noże stołowe i widelce stołowe. Wysokiej jakości stal nierdzewna 18/10, z której są stworzone, to gwarancja tego, że będą służyć przez wiele lat, również podczas wyjątkowych imprez plenerowych z udziałem grilla. Ponieważ na grillu pojawiają się często również doskonale przyrządzone ryby, warto mieć sztućce do ryb, by spożywanie takich posiłków było w pełni komfortowe. 

Koktajlowe akcesoria na wyjątkową imprezę w ogrodzie

Jeśli grill w Twoim ogrodzie przybiera wyjątkowy, ekskluzywny charakter, zadbaj również o jego odpowiednią oprawę, dzięki koktajlowym meblom, które znajdziesz w naszej ofercie. Specjalne stoły pomogą Ci wyeksponować bufet, również wtedy, jeśli zechcesz go zaprezentować w formie stołu szwedzkiego. Aby ich wygląd zachwycał już na pierwszy rzut oka, postaw na specjalne pokrowce na stoły koktajlowe, które również są dostępne w ofercie naszego sklepu. Stworzyła je marka Verlo, która wyróżnia się ogromnym doświadczeniem w produkcji gastronomicznych akcesoriów, często przydatnych także podczas grillowania. Spraw, by imprezy plenerowe, organizowane w Twoim ogrodzie, wyróżniały się elegancją i dbałością o każdy szczegół!

Zobacz również inne akcesoria kuchenne w naszym asortymencie: