1. NEW

Kieliszki kryształowe

Kryształowe kieliszki z oferty TGHome to małe dzieła sztuki pochodzące od firmy Zwiesel. Wykonywane są z użyciem technologii TRITAN, która wzbogaca masę szklarską tlenkiem cyrkonu i tytanu, czyniąc piękne kieliszki odpornymi na zarysowania i stłuczenie. Wśród dostępnych w sklepie produktów znajdziesz kieliszki kryształowe do wina, szampana, a także koniaku, czy likieru.

Kryształowe kieliszki zachwycają formą - idealne na prezent

Sztuka szklarska już od dawna pozwalała tworzyć kieliszki, których wygląd zachwycał i zapierał dech w piersiach. Marka Zwiesel umiejętnie wykorzystuje swoje wielowiekowe doświadczenie w tworzeniu pięknych produktów ze szkła. Producent stawia na jakość i niesamowite wyróżniki, wśród których znajduje się charakterystyczny dźwięk uderzania o siebie kieliszków wznoszących toast. Brzmi jak muzyka dla uszu, dlatego w logo marki znalazła się subtelna nutka. Obecność pięknych kieliszków, w których możemy podawać gościom smakowite trunki, wskazana jest w każdym domu, dlatego kieliszki od marki Zwiesel są idealnym pomysłem na gustowny podarunek. 

Wspaniałe zestawy do domowej witryny

W ofercie TGHome znajdziesz nie tylko piękne kryształowe kieliszki, ale również inne szklane wyroby od najlepszych i najbardziej uznanych światowych marek. Sprawdź również szklanki do drinków, a także szklanki do whisky. Wraz z nimi warto zakupić karafki do whisky, tworząc tym samym zestaw smakoszy tego trunku. A jeśli rozsmakowujesz się w pysznych winach, z pewnością niezbędne będą karafki do wina oraz dekantery, które wydobędą z tego trunku jego najlepsze nuty smakowe. 

Powiązane kategorie: