Patelnie głębokie

Patelnie głębokie, które prezentowane są w ofercie TGHome, zostały stworzone przez francuską markę de Byuer, która produkcją gastronomicznych akcesoriów zajmuje się od dwóch stuleci. Przez ten czas stworzyła swoje flagowe projekty, za które z pewnością można uznać patelnie ze stali węglowej, które pokryte są woskiem pszczelim. Część modeli patelni głębokich de Byuer wykonywanych jest również ze stali nierdzewnej, a także grubego, kutego aluminium. Patelnie tej marki wyróżniają się niezwykłą trwałością, a także tym, ze profesjonalnym poziomem technologicznym zapewniają niezwykłą wygodę podczas gotowania.

Głęboka patelnia de Buyer - jakość w wersji Premium

Wyjątkowe patelnie marki de Byuer wyróżnia jakość użytych materiałów, ale również dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Kucharz odczuwa je podczas swojej pracy, bo zapewniają mu pełny komfort podczas smażenia i duszenia potraw. Warto zwrócić uwagę na te detale: rękojeści nitowane, które wykonane są ze stali i drewna bukowego, czy najwyższej jakości stal węglowa, która pokryta jest woskiem pszczelim. Co więcej, tego typu patelnia może służyć podczas gotowania na wszystkich rodzajach płyt grzewczych, również na kuchni indukcyjnej. 

Pozostałe modele patelni głębokich marki de Buyer wykonane są ze stali nierdzewnej, w całości pokryte nieprzywierającą powłoką non-stick, która ułatwia przygotowywanie delikatnych, wymagających potraw. Dzięki stali wielowarstwowej i aluminium wewnątrz powłoki, zapewniają również doskonałe rozprowadzanie ciepła. Cała patelnia nagrzewa się równomiernie, gwarantując odpowiednie przygotowanie potrawy. 

W ofercie TGHome znajdziesz patelnie de Buyer zarówno z klasyczną, nitowaną rączką, jak i mniejszymi dwoma uchwytami. Praktycznym dodatkiem do patelni są dedykowane im pokrywki do garnków

Gotowanie z TGHome

Sprawdź również pozostałe produkty, z którymi przygotowywanie posiłków jest prawdziwą przyjemnością: rondle i garnki, wśród których warto szczególną uwagę zwrócić na te, które wykonane są z miedzi, a także brytfanny, które umożliwiają zapiekanie potraw w piekarniku.

Zobacz również inne produkty w naszym asortymencie: