Karafki do whisky

Karafki do whisky prezentowane w ofercie TGHome zostały stworzone przez firmę Zwiesel, która cieszy się uznaniem od dziesiątek lat, produkując najwyższej jakości wyroby szklane. Karafki wykonane są z wytrzymałego kryształu. Wybrane modele zostały wyprodukowane z wykorzystaniem technologii TRITAN, przy której masa szklarska jest dodatkowo wzmocniona - służy do tego tlenek cyrkonu i tytanu. Dzięki temu karafki są wyjątkowo trwałe, odporne na zarysowania i nie ulegają wyszczerbieniu.

Karafka do whisky - elegancki pomysł na prezent

Produkty marki Zwiesel to dopracowane w każdym szczególe wyroby szklane. Od 150 lat firma doskonali swoje technologie, budując swoją ofertę z niezwykłym wyczuciem. Nie sposób nie zauważyć piękna i dbałości o detale w każdym jej produkcie. Dlatego też karafka do whisky to doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Każda karafka zdobiona jest w określony sposób, a w ofercie sklepu TGHome znajdziesz również szklanki do whisky, które mogą wraz z nią tworzyć piękny, pełen elegancji zestaw. 

Marka Zwiesel - wysoka świadomość ekologiczna

Produkty marki Zwiesel zasługują na uznanie nie tylko ze względu na swoją najwyższą jakość i niezaprzeczalne piękno. Warto wspomnieć również o tym, że Zwiesel prowadzi ekologiczną, bezpieczną dla środowiska produkcję, która pozbawiona jest baru i ołowiu. To niezwykle ważne, że marka o wieloletniej tradycji wciąż pracuje nad technologiami i sposobami produkcji, które dbają o otoczenie i planetę. Kunsztowne wykończenia, eleganckie formy i najwyższa jakość idą zatem w parze z pełną świadomością ekologiczną. 

Karafki do wina w TGHome - design, który zachwyca

Wśród karafek dostępnych w ofercie sklepu TGHome znajdziesz zarówno te proste i klasyczne w formie, jak i wykończone ciekawy, oryginalny sposób. Atutem marki z pewnością jest nawiązywanie do ponadczasowej klasyki, przy jednoczesnym szukaniu ciekawych rozwiązań, które korespondują z nowoczesnością i zabawą formą. Nie ulega jednak wątpliwości, że karafki do whisky - poza byciem praktycznymi akcesoriami - mogą również stanowić piękną ozdobę salonu lub jadalni. Ułożone w zestawie ze szklankami są świadomą dekoracją eleganckiego, pełnego klasy wnętrza. 

Wyroby szklane marki Zwiesel w sklepie TGHome

W ofercie sklepu TGHome znajdziesz również inne szklane produkty marki Zwiesel, a także innych marek, które tworzą z dbałością o detale i z najwyższej jakości materiałów. Sprawdź także karafki do wina, które mogą stanowić doskonałe uzupełnienie jadalnianej zastawy. Szklane dekantery do wina to nie tylko piękne dodatki, ale również akcesoria z praktycznym zastosowaniem, dzięki którym możliwe jest wydobycie z wina najlepszego smaku i aromatu. Wśród pięknych, szklanych karafek znajdziesz także karafki do wody, w których podasz orzeźwiający napój z dodatkiem cytrusów i mięty. Do wszystkich szklanych karafek możesz dopasować piękne i trwałe szklanki, budując przy tym ozdobny zestaw do salonu lub jadalni. 

Powiązane kategorie: