Młynki do przypraw

Najlepiej dopracowane i najskuteczniej działające młynki do przypraw pochodzą od marek Peugeot oraz de Byuer i dokładnie te produkty prezentujemy w ofercie naszego sklepu. Oparte na doskonale dopracowanych mechanizmach mielących, m.in. ceramicznych, w dużej części objęte dożywotnią gwarancją - stanowią absolutną czołówkę wyposażenia kuchennego. W ofercie TGHome znajdziesz m.in. młynki do pieprzu i soli, młynki do gałki muszkatołowej, czy też młynki do siemienia lnianego.

Młynek do przypraw - wygoda, wynikająca z jakości

Niezawodność, zdecydowanie szybsza praca, czy regulacja grubości mielenia to tylko niektóre z atutów, dzięki którym dobre młynki do mielenia przypraw powinny znaleźć się w kuchni nie tylko każdego profesjonalisty, ale również miłośnika gotowania. Wśród jakich młynków możesz wybierać w ofercie TGHome?

  • Młynek ręczny, którego mechanizm mielący uruchamiany jest dłońmi kucharza. W efekcie używania specjalnego pokrętła lub korbki, mechanizm mieli ziarna, z których powstaje prawdziwie aromatyczna przyprawa. Możesz zdecydować, czy do Twojej kuchni bardziej pasuje klasyczny, drewniany młynek, czy też młynek ze szkła, podkreślający nowoczesność pomieszczenia. 

  • Elektryczny młynek, który jest tak samo skuteczny jak ręczny młynek, jednak forma jego użycia jest niezwykle wygodna i najczęściej opiera się na wciśnięciu przycisku, który uruchamia mechanizm mielący. Mielenie danej przyprawy jest wówczas szybkie i wspaniale uwalnia aromat z rozgniatanych i mielonych ziaren poszczególnych produktów. 

De Buyer i Peugeot - absolutnie niezawodnie

Młynki do przypraw marek Peugeot i de Buyer wyróżnia przede wszystkim najwyższa jakość. Dzięki temu, że do ich produkcji użyto najlepszych materiałów i zamontowano w nich opatentowane, objęte dożywotnią gwarancją mechanizmy mielące, młynek do przypraw to zakup na wiele lat. Warto zwrócić również uwagę na te dodatki, które zdecydowanie ułatwiają kucharzowi pracę, m.in. możliwość zdecydowania o grubości ziaren, będących efektem mielenia. Dzięki temu samodzielnie decydujesz, jak drobna ma być przyprawa, której użyjesz do swoich potraw. 

Zarówno marka de Buyer, jak i marka Peugeot zasługują na pełne zaufanie, dlatego sprawdź również inne produkty, które są dziełami ich pracy. De Buyer słynie z tworzenia doskonałych patelni, które pokryte są woskiem pszczelim. Na uwagę zasługują niewątpliwie również garnki i rondle, które tworzone są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku marki Peugeot absolutnie zachwycające są jej piękne i funkcjonalne dekantery. Aromatu Twoim potrawom nadadzą mieszanki przypraw z różnych zakątków świata. 

Powiązane kategorie: