1. Pinceta kuchenna 20 cm / WÜSTHOF

    53,00 zł
    Brak w magazynie

Akcesoria kuchenne

Akcesoria kuchenne

Akcesoria cukiernicze i kuchenne dostępne w TGHome to niewielkie dodatki do prac kuchennych, dzięki którym powstaną najwspanialsze desery. W tej kategorii znajdziesz m.in. najwyższej jakości ranty cukiernicze ze stali nierdzewnej, których różne kształty pozwolą Ci na przyrządzenie ciast i tortów na każdą okazję, a także łopatki i rózgi, których pomoc jest nieoceniona przy tworzeniu wszelkiego rodzaju kremów. Marka de Buyer, która je stworzyła, to jedna z najbardziej uznanych firm w całym gastronomicznym świecie.

Ranty cukiernicze - do wypieków w różnych kształtach

Ranty cukiernicze to doskonały sposób na to, by zyskać ciasto w określonym kształcie, bez konieczności kupowania osobnej formy. Marka de Buyer wykonuje swoje ranty z najwyższej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu nie przywiera do nich pieczone ciasto, ale również nie przenikają w wysokiej temperaturze żadne substancje, które mogłyby zagrozić jego jakości. W TGHome znajdziesz ranty cukiernicze o klasycznych: okrągłych i prostokątnych kształtach, ale również nieco bardziej oryginalnych, jak trójkąt, czy serce. Wszelkiego rodzaju dekoracje cukiernicze będą na nich wyglądać jeszcze bardziej zachwycająco. 

Misy do miksowania - praktycznie i klasycznie

Najwspanialsze ciasta i desery bardzo często przygotowywane są na bazie kremów, których wcześniejsze ubicie jest kluczowe dla powodzenia wykonania deseru. Specjalne misy do miksowania, które wykonano ze stali nierdzewnej i pokryto specjalnym, silikonowym dnem, to sposób na to, jak skutecznie i wygodnie przygotować masę, ubić białka, ale również przechować dany produkt. Marka de Buyer pomyślała tu o najdrobniejszych szczegółach, umieszczając z boku misy miarkę, dzięki której dodawanie poszczególnych składników jest niezwykle proste. 

Łopatki i rózgi - akcesoria cukiernicze, o których nie można zapomnieć

W naszym sklepie znajdziesz również szeroki wybór specjalnych łopatek i rózg, dzięki którym możliwe będzie przygotowanie poszczególnych kremów i mas. Tworzą je takie marki, jak de Buyer czy TOMGAST. Ułatwią domowe wypieki, pomagając w skutecznych rozprowadzeniu masy lub ubiciu danego kremu. Są to zatem niezbędne w każdej kuchni przybory cukiernicze.

Wśród akcesoriów mających służyć do dekoracji poszczególnych wypieków, np. z użyciem cukru pudru, z pewnością należy uwzględnić sita. Bardzo estetyczne i trwałe sita, które znajdziesz w naszym sklepie, zostały wykonane ze stali nierdzewnej 18/10, są odporne na korozję i gwarantują skuteczny sposób przesiewania nawet drobnych proszków. 

Asortyment TGHome - akcesoria do pieczenia i nie tylko 

Jeśli kochasz przygotowywać domowe słodkości, koniecznie stwórz zestaw, który stanie się Twoją bazą. Nie powinno w nim zabraknąć kilku artykułów, takich jak blachy do pieczenia i formy do tarty. Często przydatne okazują się również tzw. keksówki. Aby idealnie dobrać proporcje i móc realizować poszczególne przepisy potrzebujesz także miarki kuchenne. Dzięki niej unikniesz wielu cukierniczych niedociągnięć w poszczególnych recepturach. Podczas pieczenia warto zabezpieczyć swoje ubranie, stosując fartuchy kuchenne, starannie uszyte z najwyższej jakości materiałów.

Zobacz również inne akcesoria kuchenne w naszym asortymencie: