1. AMICI Nóż do chleba 23/36,4 cm / WÜSTHOF

    1 199,00 zł
    Brak w magazynie

Noże do chleba

Noże do chleba z oferty TGHome to dzieła japońskiej marki KASUMI oraz niemieckiej marki WÜSTHOF. Pierwsza z nich kultywuje przy produkcji noży kilkusetletnią tradycję, używając do tego wciąż udoskonalanych technologii. Ostrza tnące wykonywane są z wysokowęglowej nierdzewnej stali ze stopu o znacznej zawartości kobaltu, a to istotnie wpływa na ich jakość. Z kolei technologia Precision Edge w nożach WÜSTHOF zapewnia o 20% ostrzejszą krawędź tnącą noża. Poszczególne linie produktowe marek nawiązują niezmiennie do najwyższej jakości i wielowiekowej tradycji.

Noże do chleba - ząbkowane ostrze, ułatwiające krojenie pieczywa

Noże do chleba bardzo często są częścią zestawów noży kuchennych. Wyróżniają się jednak unikalną budową i charakterystycznymi ząbkami. Za ich sprawą krojenie chleba i innego rodzaju pieczywa staje się niezwykle proste. Jesteśmy w stanie uzyskać pożądaną grubość kromki bez zniekształcania jedzenia. Noże kuchenne, które wyprodukowały marki KASUMI i WÜSTHOF to najwyższej jakości produkty, w których zwrócono uwagę na najdrobniejsze detale. Na szczególną uwagę zasługuje materiał. To najczęściej wysokowęglowa stal nierdzewna, która charakteryzuje się nie tylko trwałością, ale również praktycznością podczas użytkowania. Nie absorbuje zapachów i jest bezpieczna dla jedzenia, z którym ma bezpośrednią styczność. Ostrza są przy tym odporne na ścieranie i korozję. Do ich ostrzenia warto jednak mieć profesjonalne ostrzałki do noży, a do przechowywania piękne torby na noże

Noże do krojenia pieczywa - design, który zachwyca

Poszczególne noże, w tym noże do krojenia chleba, produkowane przez marki KASUMI i WÜSTHOF, charakteryzują się unikalnym, zachwycającym wręcz designem. Doskonałej jakości ostrza połączone są z polimerowymi, drewnianymi lub żywiczo-drewnianymi uchwytami. To produkty kompletne i doskonale zaprojektowane. Uchwyty profilowane są tak, by jak najlepiej dopasowywać się do Twojej dłoni, a przy tym umożliwić niezawodne, dokładne krojenie w kontakcie z każdym rodzajem pieczywa. Każdy materiał, z którego produkowane są noże tych marek, pozyskiwany jest w sposób zrównoważony i z pełną świadomością ekologiczną. Korzystanie z lokalnych zasobów zrównoważonych linii produkcyjnych sprawia, że produkcja tych akcesoriów jest bezpieczna dla środowiska. 

Jeśli kompletujesz swój kuchenny zestaw z nożami, zerknij także na doskonałej jakości deski do krojenia. W kulinarnych przygodach sprawdzą się również eleganckie noże w bloku i profesjonalne nożyce kuchenne. Z pełnym zestawem idealnych akcesoriów kuchennych, każdy posiłek przygotujesz szybko i wygodnie. 

Powiązane podkategorie kategorii noże kuchenne: