Formy do lodu

Foremki do lodu z oferty TGHome zostały wykonane z najwyższej jakości silikonu i tworzywa sztucznego. Materiały są w pełni bezpieczne w kontakcie z wodą. Stworzyły je dwie uznane marki w branży barmańskiej: BarEq oraz BAR Professional. Firmy zajmują się produkcją wyspecjalizowanych akcesoriów barmańskich, które są niezbędne zarówno podczas oficjalnych uroczystości, jak i domowych przyjęć.

Foremki do lodu czy jednorazowe woreczki?

Sposobów zamrażania wody i formowania ją w różnego rodzaju bryły, jest kilka. Do tej pory w użyciu najczęściej były jednorazowe woreczki, które pozwalały formować lód w nieregularny kształt niewielkich poduszek. Jednak warto zwrócić uwagę, że to właśnie foremki do lodu są rozwiązaniem dużo bardziej ekologicznym, a przy tym o wiele prostszym. 

W TGhome znajdziesz formy do lodu z wysokiej jakości plastiku i silikonu. Wytrzymują bardzo niskie temperatury w zamrażarce, a przy tym służą wielokrotnie. To akcesoria, których nie musisz wymieniać zbyt często. Pomagają w szybkim i precyzyjnym tworzeniu kostek lodu zarówno w klasycznym kształcie małych kwadratów, jak i unikalnych kul. Silikonowe i plastikowe akcesoria tego typu to dla Ciebie również oszczędność - nie musisz kupować ciągle nowych woreczków. Foremki do lodu mogą być używane wielokrotnie, więc nie musisz pamiętać o zakupie lodu lub woreczków tuż przed domową imprezą lub dniami pełnymi słońca. 

Foremki z wodą do schładzania napojów - tego nie może zabraknąć

Lód dodajesz nie tylko do drinka, ale również do zwykłych, bezalkoholowych napojów. Może być potrzebny bardzo często, ale na szczęście nie musisz pamiętać o tym przy każdym wyjściu na zakupy. Sklep TGhome oferuje wygodne, silikonowe foremki, które zapewnią Ci dostęp do kostek lodu właśnie wtedy, gdy go potrzebujesz. Foremki tworzone są z wysokiej jakości, bezpiecznego silikonu. Do wody nie przenika żadna substancja, która mogłaby być niebezpieczna w trakcie spożywania chłodzonych napojów. Bezpieczne materiały są szczególnie ważne, jeśli kostki lodu będą dodawane do napojów, które spożywają dzieci. 

Każda forma do lodu, która dostępna jest w ofercie TGhome, to sprawdzone materiały od wiodących producentów akcesoriów do kuchni i barów. Jakość jest dla nas najważniejsza. Wszystko po to, by drinki i chłodne napoje smakowały jeszcze lepiej. A jeśli właśnie robisz zakupy akcesoriów kuchennych, sprawdź także inne kategorie produktów: kieliszki do drinkówkieliszki do prosecco oraz szklanki do whisky. Znajdziesz tu wszystko, co potrzebne, by zorganizować w domu wspaniałe przyjęcie w towarzystwie rodziny i znajomych, a także wszystko to, co przyda się w kuchni podczas kulinarnych przygód, również filiżanki porcelanowe, a także talerze porcelanowe.


Zobacz inne powiązane kategorie: