Muddlery

Prezentowane w TGHome muddlery to akcesoria wyprodukowane przez najbardziej godne zaufania marki z branży barmańskiej: BAR Professional oraz BarEq. Możesz wybierać wśród kilku różnych materiałów, z których akcesoria zostały stworzone. W ofercie znajdują się muddlery ze stali nierdzewnej 18/10, drewna lub poliwęglanu. Każdy z nich produkowany jest z myślą o wygodzie użytkowania i wieloletniej trwałości.

Muddler - niezbędne akcesorium barmańskie

Muddler, czy też inaczej - tłuczek barmański, to przydatny gadżet, potrzebny do sporządzania drinków. Służy do rozgniatania cytrusów i innych owoców oraz ziół i cukru. Do przygotowania wielu rodzajów drinków są one potrzebne, jednak aby prawidłowo i maksymalnie skutecznie wydobyć z nich smak i aromat, trzeba zrobić to umiejętnie. Użycie muddlera to najlepszy sposób na to, by zioła, owoce, czy cukier w procesie ugniatania otrzymały najbardziej pożądaną postać. Są często używane przez profesjonalistów, którzy w ten sposób wyciągają z drinków i koktajli maksimum smaku. Jeśli zatem planujesz stanąć za domowym barem, takie akcesoria przydadzą się również Tobie. 

Muddlery dla profesjonalistów i amatorów

Przyrządzanie drinków i koktajli dla rodziny i przyjaciół może być doskonałą zabawą. Muddler przyda się zatem również w domu, nie tylko w hotelu, czy restauracji. Warto zwrócić uwagę na jakość tego akcesorium, bowiem ma ono bezpośrednią styczność z produktami spożywczymi i ważne jest, by nie miało na nie żadnego negatywnego wpływu. 

Muddlery w TGHome stworzone są z drewna, poliwęglanu lub stali nierdzewnej. Każdy z nich działa podobnie, jednak znaczące różnice w wyglądzie sprawiają, że można je dopasować do różnych barmańskich wystrojów. 

  • Muddler drewniany jest wygodny w użytkowaniu i posiada dodatkowe ząbki, które ułatwiają precyzyjne rozcieranie składników. 

  • Muddler ze stali nierdzewnej jest bardzo wytrzymały i będzie służył przez długi czas. Pokryta tworzywem sztucznym końcówka z dodatkowymi ząbkami, pozwala na łatwiejszą pracę ze składnikami. Takie akcesoria można bez obaw włożyć do zmywarki. Jego elegancka forma sprawia, że to dodatek dobry do nowoczesnych kuchni i jadalni. 

  • Muddler z poliwęglanu ma bardzo ergonomiczny kształt i precyzyjnie dopasowuje się do dłoni. Jest wygodny w użyciu, na końcu również stworzono dodatkowe ząbki, by ugniatanie świeżych owoców, ziół i cukru było łatwiejsze. Duża gama kolorystyczna muddlerów z poliwęglanu umożliwia ładne dopasowanie gadżetu do innych barmańskich akcesoriów. 

Akcesoria barmańskie w TGHome

W ofercie sklepu znajdziesz wszystko, co potrzebne, by przygotować dla rodziny i przyjaciół imponujące drinki i koktajle. Sprawdź szklanki do drinków, a także shakery do drinków i różnego rodzaju słomki do drinków. Podczas przygotowywania drinków przydatne mogą się okazać również korkociągi oraz foremki do lodu. Pełne barmańskie wyposażenie pozwoli tworzyć drinki i koktajle z prawdziwego zdarzenia, a także doskonale się przy tym bawić. Każdy z prezentowanych produktów to jakość premium w swojej dziedzinie. Niech pomoże Ci oczarować Twoich gości. 


Zobacz inne powiązane kategorie: