1. APPOLIA Keksówka 31 cm ecru / PEUGEOT

  159,00 zł
  Brak w magazynie
 2. NEW
 3. NEW
 4. NEW
 5. NEW

  PLISSE Ramekin 7 cm / VERLO

  12,92 zł
  Brak w magazynie
 6. NEW
 7. Mini cocotte & lid / RAK PORCELAIN

  52,20 zł
  Brak w magazynie

Naczynia do zapiekania i brytfanny

W TGHome znajdziesz naczynia do zapiekania i brytfanny, które zostały wyprodukowane przez francuskie marki: Revol oraz Peugeot. Najwyższa jakość stosowanych materiałów sprawia, że naczynia służą domownikom przez wiele lat. Produkty marek Revol oraz Peugeot wyróżnia także design: z jednej strony hołdujący klasyce, z drugiej – nawiązujący do nowoczesności. Ich produkty to tradycja, w której zamykają się najlepsze praktyki oraz innowacja, która daje prawdziwą wygodę użytkowania.

Najlepsze naczynia w Twojej kuchni

Wybierając naczynia, które nadają się do pieczenia różnych potraw, zwracaj uwagę na materiał, z którego są wykonane. Naczynie musi być odporne na działanie wysokiej temperatury i mieć dużą tolerancję na szok termiczny. Dodatkowym plusem jest możliwość długiego utrzymywania ciepła, dzięki czemu obiad dla całej rodziny jest ciepły jeszcze kilkadziesiąt minut po wyjęciu z piekarnika. W ofercie naszego sklepu znajdziesz naczynia do zapiekania z ceramiki i porcelany. 

Naczynia ceramiczne

Naczynia ceramiczne linii Appolia znanej i godnej zaufania marki Peugeot to eleganckie i praktyczne kuchenne dodatki, które pasują do więcej, niż jednego rodzaju kuchenki. Możesz zapiekać w nich różne potrawy, a następnie używać kuchenki mikrofalowej, by je podgrzać. Wykonanie naczyń jest piękne, cieszy oko i sprawia, że formy do zapiekania stają się również ozdobą kuchni. 

Naczynia porcelanowe

W porcelanowych naczynkach i naczyniach marki Revol przyrządzisz warzywa, mięso, makarony, ale również wszelkiego rodzaju słodkości. Jakość ich wykonania jest zachwycająca - porcelana to produkt tak samo praktyczny, jak piękny. Duża odporność naczyń i łatwe utrzymanie, to niewątpliwie dodatkowe zalety prosto od znanej i lubianej francuskiej marki. 

Przyjemność z gotowania

Zarówno ceramiczne, jak i porcelanowe naczynie może być myte w zmywarce, a to niezwykle istotne podczas gotowania. Wygodny powinien być również sposób wkładania oraz wyjmowania naczyń z piekarnika, zwłaszcza jeśli gotujesz spore porcje. Możesz wybrać wówczas naczynia do zapiekania z praktycznymi uchwytami, dzięki którym gotowanie i pieczenie stanie się jeszcze łatwiejsze. Przed zapiekaniem potraw, do ich gotowania, wykorzystuj również wygodne garnki i patelnie, a także eleganckie rondle

Mięsa, ryby, ziemniaki, czy choćby smakowita lasagne będą ozdobą stołu, jeśli staną na nim pięknie podane. Aby uzupełnić zestaw obiadowy i w estetyczny sposób podawać obiady i desery, zerknij również na formy do ciast, a także eleganckie miski porcelanowe

Wybierz kształt i rozmiar brytfanny, który najlepiej się sprawdzi podczas Twojego gotowania i spraw, że każda pieczona potrawa będzie się prezentować tak, jak w najlepszych restauracjach. 

Zobacz powiązane kategorie: 

Powiązane podkategorie kategorii Porcelana: