Strona
Strona

Akcesoria barmańskie

Akcesoria barmańskie

Akcesoria barmańskie w sklepie TGHome to szeroki wybór produktów, które stworzone są przez marki najbardziej uznane w barmańskim świecie, m.in. BAR Professional, Peugeot, BarEq czy Zwiesel. W ich ofercie znajdują się m.in. takie produkty, jak profesjonalne korkociągi, muddlery, coolery, czy shakery. Jest to wyselekcjonowana oferta najlepszych produktów, z którymi stworzysz imponująco wyglądające drinki o pełnym, intensywnym smaku.

Shaker - niezastąpiony przy doskonałych drinkach

Przyrządy barmańskie mają za zadanie usprawnić pracę barmana, m.in. skuteczne mieszanie trunków i napojów, które składają się finalnie na drinka. Shakery są wówczas nieocenioną pomocą. Oferowane w naszym sklepie shakery pochodzą od marki BAR Professional. Wykonane są ze szkła lub stali nierdzewnej, a przy tym nadano im również konkretne typy: shaker francuski, czy shaker bostoński. 

Muddlery - by wydobyć głębię smaku

Przy serwowaniu drinków istotny jest smak ich poszczególnych składników, na które często składają się owoce lub przyprawy, takie jak cukier. Sprzęt barmański w postaci muddlerów pomaga wydobyć z nich głębię smaku, rozgniatając składniki, które uwalniają swoje soki. W TGHome znajdziesz najwyższej jakości muddlery od marek takich jak BAR Professional lub BarEq. Akcesoria zostały stworzone m.in. ze stali nierdzewnej, czy z poliwęglanu. Podczas przygotowywania drinków bywają niezbędne. 

Coolery - dla estetyki serwowania drinków

Profesjonalne coolery to sposób na to, by podać przyrządzone trunki w sposób nie tylko estetyczny, ale również bardziej komfortowy dla gości. Dają możliwość bieżącego chłodzenia napojów dzięki temu, że pomieszczą w sobie duże ilości lodu. To daje gwarancję spożywania trunków w odpowiedniej dla nich temperaturze. TGHome prezentuje coolery do różnych rodzajów alkoholu, a tworzą je marki takie jak BAR Professional, BarEq, Eternum, czy Abert. W naszej ofercie znajdziesz tego typu akcesoria barmańskie stworzone ze stali nierdzewnej, akrylu, czy polistyrenu. Dzięki nim możesz serwować określone napoje tak, jak robi się to w najlepszych na świecie restauracjach. 

Miarki - dla idealnych proporcji drinków

Wśród akcesoriów, dzięki którym drinki mają pożądany smak, z pewnością należy wyróżnić miarki. To dzięki nim trunki mieszane są w idealnych proporcjach, a odwzorowywanie określonych receptur staje się dużo łatwiejsze. W naszej ofercie znajdziesz specjalistyczne miarki barmańskie, które stworzyła marka BAR Professional. Wykonane są z trwałej, barwionej na różne kolory stali nierdzewnej. 

Łyżki barmańskie - styl i klasa

Długie łyżki barmańskie - często z jednej strony mające również trójząb widelca - pomocne są podczas przyrządzania drinków warstwowych. Prezentowane w TGHome łyżki barmańskie wykonała firma BAR Professional, używając do tego najczęściej stali nierdzewnej 18/10. Oferowane są w kilku kolorach, m.in. w wysokopolerowanej stali w miedzianym kolorze. 

Profesjonalne korkociągi

Trudno mówić o sporządzaniu drinków, jeśli dostęp do poszczególnych butelek z trunkami jest utrudniony. Z pomocą przychodzą profesjonalne korkociągi, stworzone przez uznaną na całym świecie markę Peugeot. W naszej ofercie znajdziesz klasyczne korkociągi ręczne, jak i absolutnie komfortowe korkociągi elektryczne, wykonane ze stali nierdzewnej. Dzięki nim łatwo zapomnieć o pokruszonych korkach i trudności wydobycia ze szklanej butelki pożądanego płynu. 

Akcesoria barmańskie w sklepie TGHome

Profesjonalne akcesoria barmańskie to więcej niż połowa sukcesu podczas przygotowywania pysznych, aromatycznych napojów. W naszej ofercie, obok wspomnianych wcześniej akcesoriów, znajdziesz także niezbędne w pracy barmana foremki do lodu, dzięki którym możesz podawać odpowiednio schłodzone napoje. Aby wzmocnić wrażenia estetyczne swoich gości, wykorzystuj specjalne słomki do drinków, wśród których znajdziesz zarówno słomki wielorazowego użytku, jak i ekologiczne słomki papierowe. Kompletne zestawy barmańskie pozwolą na szybkie skompletowanie wszystkich niezbędnych akcesoriów przy okazji jednego zakupu. A jeśli kochasz smak wina i chcesz, by ten trunek mógł być przechowywany w odpowiednich warunkach, zerknij na dostępne u nas regały na wino.

Zobacz również inne akcesoria barmańskie w naszym asortymencie: