Krajalnice do warzyw

Mandoliny do krojenia warzyw, które prezentujemy w tej kategorii, zostały wyprodukowane przez firmę de Byuer. Najwyższa jakość materiałów, m.in. stali nierdzewnej i kompozytu polimerowego sprawia, że są to urządzenia trwałe i służą przez wiele lat. Część z nich pokrywana jest dodatkowo powłoką antybakteryjną. Stosuje się w nich również kilka specjalnych ostrz, a dla wygody - nóżki antypoślizgowe. To sprzęt, którego zadaniem jest znacząco usprawnić pracę kucharza.

Idealnie pokrojone warzywa z idealną mandoliną

Mandoliny do krojenia owoców i warzyw to niewielkie, praktyczne urządzenia, dzięki którym przygotowanie zdrowych posiłków stanie się bajecznie proste. Usprawniają codzienną pracę kucharza i umożliwiają krojenie warzyw i owoców tak, by nadawały się do określonego posiłku lub na zdrową przekąskę. W naszym sklepie znajdziesz mandoliny, które zostały wyprodukowane przez firmę de Byuer - jedną z wiodących marek w branży gastronomicznej. Do wykonania poszczególnych modeli użyto najwyższej jakości stali nierdzewnej, co gwarantuje możliwość użytkowania przez długie lata, nawet w intensywny sposób. 

Krojenie na różne sposoby

Mandoliny niewątpliwie przydadzą się w każdej kuchni, ponieważ dają szerokie możliwości cięcia poszczególnych produktów. Marka de Byuer opatentowała nawet pionierską technologię cięcia warzyw i owoców w kostkę. Niektóre modele krajalnic umożliwiają również precyzyjne regulowanie grubości cięcia, dzięki czemu wszelkie prace w kuchni stają się prostsze, a kucharz oszczędza znaczną ilość czasu. 

Istotny jest również fakt, że krajalnica wyposażona jest w specjalne nóżki antypoślizgowe, co pozwala na jej bezpieczne użytkowanie. Nawet długotrwała praca z urządzeniem nie jest męcząca, pozwala z kolei na osiągnięcie satysfakcjonujących kulinarnych rezultatów. 

Akcesoria do krojenia w sklepie TGHome

Mandolinę do krojenia warzyw i owoców warto uzupełnić o specjalne noże kuchenne, dzięki którym precyzyjnie pokroisz nawet spore kawałki mięsa, czy wyfiletujesz ryby. Odpowiedni sprzęt w kuchni to bowiem klucz do szybszej i bardziej efektywnej pracy. Stosuj również trwałe i piękne deski do krojenia. Mogą służyć nie tylko jako zabezpieczenie kuchennych blatów przed niezwykle ostrymi nożami, ale również jako miejsce do przechowywania pokrojonych już warzyw, owoców, czy mięsa, zanim znajdą się w określonej potrawie. Niektóre mogą służyć również do podania określonego posiłku, np. sushi. 

Aby zapewnić sobie komplet do krojenia i obierania, postaw również na wygodne obieraczki do warzyw. Dzięki nim przygotowanie danego warzywa do krojenia będzie szybkie i precyzyjne. Akcesoria kuchenne ze sklepu TGHome tworzone są po to, by profesjonalnie usprawnić pracę zarówno kucharza profesjonalisty, jak i domowego miłośnika gotowania.

Zobacz też inne kategorie noży w naszym asortymencie: