1. NEW
 2. NEW

  EDGE Filiżanka 300 ml / RAK PORCELAIN

  68,02 zł
  Brak w magazynie
 3. NEW
 4. DEEP BLUE Kubek 350 ml / VERLO

  27,00 zł
  Brak w magazynie

Duże kubki

Dostępne w naszej ofercie kubki ceramiczne w nieco większych rozmiarach pochodzą od marek REVOL oraz RAK Porcelain. Każda z tych firm jest w absolutnej czołówce, jeśli chodzi o produkcję najwyższej jakości porcelany. W swoich procesach produkcyjnych obie marki wykorzystują nie tylko dziesięciolecia doświadczeń, ale również pionierskie technologie, które odmieniają oblicze ekologicznego, bezpiecznego dla planety tworzenia porcelany.

Ceramiczne kubki REVOL - piękno i balans

Duży kubek to ogromna wygoda, zwłaszcza jeśli znajdzie się w nim ulubiony napój. Liczy się jednak nie tylko jego pojemność, ale również jakość wykonania i materiał, z którego kubek został stworzony. Najwyższej jakości glina ceramiczna REVOL to materiał, z którego powstają doskonałe kubki, zachwycające oryginalnym designem i niebanalnym wzornictwem. 

Nie sposób również przejść obojętnie obok gliny ceramicznej RECYCLAY, którą tworzy marka REVOL. To jeden z najbardziej ekologicznych procesów produkcji, w ramach którego firma oczyszcza wodę, odzyskując z niej przy tym materię pochodzącą z gliny i emalii. 

Kubki z kolekcji No.W to prostota, bezpretensjonalność, harmonijny design i kolorystyka. Ich jakość nie odstaje w niczym od kubków tworzonych z klasycznej ceramiki, zatem fakt proekologiczności kolekcji jest tu jedynie atutem. Warto wspomnieć również o kolekcji Froisses, świetnie wyróżniającej markę REVOL. Porcelana jest tu w unikalny sposób powyginana, tworząc niedoskonały i niedoskonale piękny kubek, który jest nie tylko kuchennym dodatkiem, ale również ozdobą wnętrza. 

RAK Porcelain - naturalnie i pięknie

Kubki marki RAK Porcelain tworzone są z porcelany z naturalnego, bezołowiowego surowca. Są niezwykle wytrzymałe, bez obaw można je myć w zmywarce, nie absorbują również zapachów i bakterii. Charakterystyczne dla marki jest tworzenie kubków nie tyle w oryginalnych wzorach, co w pięknych odcieniach bieli - czasem czystej, czasem delikatnie złamanej. Klasyka w czystej postaci to coś, co interesuje najwyższej klasy hotele na całym świecie, dlatego porcelanę RAK Porcelain można znaleźć w najlepszych sieciach. Duże kubki, które produkuje, to miejsce na pachnącą herbatę lub pyszną kawę, wypite w towarzystwie ciepłego koca i dobrej książki. 

Sprawdź również inne produkty marki marek, doceniając piękno i jakość ich porcelany: talerzefiliżanki i spodki, miseczki, które z powodzeniem możesz potraktować również jako miseczki bulionówki, a także misy i półmiski oraz przydatne przy piciu kawy i herbaty (oraz przy ich eleganckim serwowaniu) dzbanki mleczniki

Zobacz najpopularniejsze podkategorie kategorii "Porcelana":