1. LUI Widelec stołowy / VERLO

  14,00 zł
  Brak w magazynie
 2. NEW

  AGILA Widelec stołowy / VERLO

  17,00 zł
  Brak w magazynie
 3. X-LO Widelec stołowy / ETERNUM

  21,00 zł
  Brak w magazynie
 4. SONATE Widelec stołowy / ETERNUM

  15,01 zł
  Brak w magazynie
 5. ADAGIO Widelec stołowy / ETERNUM

  32,00 zł
  Brak w magazynie
 6. ARCADE Widelec stołowy / ETERNUM

  17,99 zł
  Brak w magazynie
 7. 24h -45% Outlet

  Widelec stołowy ROYAL

  Special Price 12,14 zł Regular Price 22,08 zł

Widelce stołowe

Widelce stołowe w asortymencie TGHome to produkty marek Verlo oraz Eternum, które – obok najwyższej jakości – wyróżniają się również elegancją i zachwycającym designem. Verlo to świadoma ekologicznie marka, której wyróżnikiem jest zrównoważona produkcja. Eternum – korzystając z prawie stuletniego doświadczenia – oferuje sztućce w pięknych, uniwersalnych odsłonach. Widelce z oferty TGHome to zarówno klasyczne i eleganckie produkty premium na wyjątkowe przyjęcia, jak i piękne, uniwersalne sztućce na co dzień.

Widelce obiadowe - jakość gwarancją komfortu

Oferowane przez nas widelce to dzieło uznanych producentów, którzy budują swoją gamę produktów w oparciu o wieloletnie doświadczenie i pracę z wymagającymi klientami. Zdobywają ich zaufanie, dzięki dbałości o najdrobniejsze szczegóły i stosowaniu wyłącznie wysokiej jakości materiałów, które potem służą przez długie lata. W TGHome znajdziesz sztućce, w tym również widelce stołowe, od marek takich jak Eternum. Firma ta od pokoleń zajmuje się produkcją kuchennych akcesoriów, a z jej wyrobów korzystają najlepsze hotele i restauracje z wielu krajów. Zaufanie ekspertów to dowód na to, że jakość produktów jest wysoce zadowalająca. Warto zatem stworzyć zestaw z tych sztućców, wybierając noże stołowe i łyżki stołowe. Do deserów natomiast doskonałe będą widelczyki do ciasta. 

Widelce stołowe - zachwycająca stal nierdzewna

Widelce obiadowe najczęściej produkowane są ze stali nierdzewnej. Warto wiedzieć, że jest to materiał bardzo wytrzymały, który - przy odpowiedniej pielęgnacji - nie dozna żadnego uszczerbku na wyglądzie przez długie lata. W naszej ofercie znajdziesz widelce obiadowe z klasycznej stali nierdzewnej, które mogą być uzupełnieniem pięknej, stołowej zastawy. Jeśli interesuje Cię wyjątkowy, oryginalny wygląd sztućców, warto zwrócić uwagę na stal nierdzewną wysokopolerowaną. To nie tylko gwarancja jakości, ale również wspaniałego wyglądu, który od razu przyciągnie uwagę Twoich gości. 

Widelce obiadowe ze stali nierdzewnej to również możliwość mycia w zmywarce, a to dla użytkowników niezwykle ważne. Dzięki temu utrzymanie kuchennego porządku jest łatwiejsze, a mycie drobnych elementów, mających największy kontakt z posiłkiem, nie jest konieczne. Możesz wybrać również widelce, które dodatkowo uzupełnione są chromem. To materiał, który gwarantuje bardzo dobre właściwości antykorozyjne. Tym samym masz pewność, że Twój komplet sztućców będzie służył w domu przez wiele lat. 

Widelce obiadowe - osobno i w kompletach

Widelec potrzebuje towarzystwa innych sztućców, takich jak nóż, łyżka lub mała łyżeczka, by móc stanowić komplet, dzięki któremu będzie możliwe zjedzenie poszczególnych posiłków. W TGHome możesz wybrać dowolnie: kupić tylko jedną sztukę danego produktu (np. jeśli zagubi się ta, którą w tej chwili posiadasz), ale również tworzyć piękne komplety sztućców, w których widelec jest częścią nierdzewnej drużyny. Możesz dopasować sztućce do stylu zastawy, która znajduje się w Twojej kuchni. Wykorzystuj przy tym dostępne opcje, czyli sztućców prostych i klasycznych, sztućców z delikatnymi zdobieniami lub o wyróżniających kształtach. Eleganckie sztućce potrafią być elementem budowania klimatu posiłku. Pięknie wyglądają na stole, przygotowane obok talerzy, zdobiące całość kompozycji. Pamiętaj także o wyspecjalizowanych sztućcach, jeśli wymagają tego przygotowane przez Ciebie posiłki, np. mięso. Sztućce do steków są wykonane tak, by spożywanie takiego posiłku było łatwe i przyjemne. O ogólnym wrażeniu bardzo często decydują detale, dlatego tak ważne jest, by przywiązywać do nich uwagę. 

Sztućce w TGHome - droga do pięknej kompozycji na stole

Sprawdź widelce, które oferuje nasz sklep i buduj z nich piękne, wyróżniające się zestawy sztućców. Zerknij także na łyżki, noże i łyżeczki, dzięki którym zastawa będzie kompletna i umożliwi eleganckie goszczenie najbliższych podczas wspólnych posiłków. 

W jedzeniu jest sporo miłości. I choć widelce, łyżki i noże to tylko część stołowej zastawy, to właśnie one dają możliwość smakowania tego wspaniałego uczucia w posiłkach.

Zobacz powiązane podkategorie kategorii Sztućce:

Pudełko na sztućce

Łyżeczki do herbaty

Łyżki do przystawek

Łyżeczki do kawy

Nóż do masła

Sztućce do ryb

Widelce

Sztućce do serwowania

Nóż do przystawek

Widelce do przystawek