Kieliszki

W ofercie TGHome znajdą się zarówno kieliszki do wina białego, jak i kieliszki do czerwonego wina. Oprócz tych podstawowych, niezbędnych kieliszków, znaleźć można u nas kieliszki do whisky, szampana czy wody. Ponadto kieliszki do degustacji, koktajli, martini, likierów czy aperolu. Kieliszki z naszej oferty pochodzą od renomowanych producentów i wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Różnorodność kształtów, rozmiarów i wzorów sprawia, że każdy poszukujący odpowiednich kieliszków do swojego domu, znajdzie coś dla siebie.

W barku nie powinno brakować zestawów kieliszków, dzięki którym można uraczyć siebie i gości rozmaitymi napojami. 

Wyjątkowe modele kieliszków w TGHome

Podstawą dobrze wyposażonego kredensu są odpowiednie kieliszki. Znajomość etykiety, która obowiązuje przy stole jest w dzisiejszych czasach na wagę złota. Dawniej serwowanie napojów w odpowiednich kieliszkach było w dobrym tonie, dziś trochę mniej zwraca się na to uwagę. Czy wiesz, że dany kształt kieliszka determinuje napój, jaki powinno się w nim podawać? Czy wiedziałeś, że rodzaj szkła, w którym podajesz dany alkohol wpływa na jego smak?

U nas znajdziesz kieliszki znakomitej  marki Zwiesel, które zachwycają nie tylko kunsztownym wyglądem, ale także wysokiej jakości materiałem, z którego wykonane są te małe dzieła sztuki. To najwyższej jakości kryształ, który odporny jest na stłuczenia, zarysowania i działania wysokich temperatur. Dzięki temu możesz bez obaw myć je w zmywarce. Kieliszki tej marki doskonale dźwięczą. Nawet po wielu cyklach mycia w zmywarce i codziennej eksploatacji dźwięk pozostaje nieskazitelnie czysty, o czym producent informuje w logo marki - nutce.

Jeśli szukasz kieliszków wybitnie trwałych, to w naszej ofercie znajdziesz wytrzymałe kieliszki marki Libbey, które mają specjalnie wzmocnioną krawędź, na którą producent daje dożywotnią gwarancję Safedge® Rim.

Zobacz, jakie kieliszki do alkoholu mamy w naszej ofercie.

Kieliszki do wina czerwonego

Czerwone wino potrzebuje odpowiedniej oprawy. Serwujemy je gościom do wielu potraw, takich jak czerwone mięsa, ale także słodkie desery. Kieliszki do czerwonego wina, które znajdziesz w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości wytrzymałego kryształu, który dodatkowo ma idealnie gładką powierzchnię, dzięki czemu nie absorbuje zapachów. Warto podkreślić, że wysokiej jakości szkło, które oferują niektórzy producenci, możesz myć w zmywarce, co jest niezwykle praktyczne.

Kieliszki do białego wina

Szkło do białego wina różni się nieco od tego do czerwonego. Kieliszki do białego wina mają węższą czaszę i są na ogół nieco mniejsze niż te do czerwonego. W naszej ofercie znajdziesz także smukłe kieliszki do białych win musujących. Niektóre z tych modeli zwężają się ku górze. Zabieg ten służy nieuciekaniu musujących bąbelków szampana.

Kieliszki do drinków i koktajli

Uwielbiasz kolorowe koktajle na bazie martini, ulubionego likieru, koniaku albo wódki? Mamy dla Ciebie wiele modeli przepięknych kieliszków, które są ręcznie zdobione i wykonane są z opatentowanej masy szklarskiej nowej generacji Tritan®. Ich trwałość i wytrzymałość na stłuczenia Cię zaskoczy. Szukasz pięknych, ekskluzywnych kieliszków, które mają długą nóżkę, a w dodatku możesz je włożyć  do zmywarki bez wyrzutów sumienia? Jesteś we właściwym miejscu. W naszym sklepie znajdziesz idealne kieliszki do drinków, które spełnią Twoje oczekiwania.

Kieliszki - idealny pomysł na prezent

Często długo zastanawiamy się, co kupić na prezent? A przecież każdy dobrze wie, że największe korzyści płyną z prezentów praktycznych. Każdy trunek przecież potrzebuje odpowiedniej oprawy, dlatego spraw ukochanej osobie wyjątkowy prezent. Naczynia do napojów niestety tłuką się bardzo często, więc jest to pewny i sprawdzony pomysł na podarunek. Jeśli Twoi bliscy kochają nalewki albo po prostu lubią napić się piwa w wyjątkowej oprawie szklanej, to oferta naszego sklepu jest dla Ciebie.

Powiązane kategorie: