Kieliszki do likieru

Kieliszki do likieru, które dostępne są w ofercie TGHome to trwałe i piękne produkty marki Zwiesel Glas. Szkło, które tworzy Zwiesel Glas charakteryzuje się tak wysoką jakością surowca, że wyróżnia je unikalne brzmienie, kojarzące się z piękną muzyką. Marka precyzyjnie łączy tradycję z innowacjami, czego efektem są doskonałe wyroby ze szkła i kryształu.

Kieliszki do likieru Zwiesel Glas - więcej niż szkło

Do produkcji swoich kieliszków marka używa opatentowanej technologii Tritan, dzięki której szkło staje się niezwykle odporne na stłuczenie, zarysowania i wyszczerbienia. We wspomnianej technologii szkło zyskuje swoją szlachetność, dzięki dodaniu tlenku cyrkonu i tytanu. To sprawia, że kieliszki nie tylko są mocne i trwałe, ale również pięknie wyglądają. Zdecydowanie warto wspomnieć także o sposobie produkcji kieliszków, który odbywa się z poszanowaniem dla ekologii. Materiał nie zawiera w sobie substancji takich jak bar, czy ołów. A ze względu na jego trwałość i odporność, można bez obaw zmywać takie naczynia w zmywarce. Taki kieliszek to zatem nie tylko jeden z ważnych elementów wyposażenia Twojej kuchni lub barku, ale również pomysł na elegancki prezent. Możesz sprawdzić również szklane produkty na inne napoje: kieliszki do wina to delikatność zamknięta w szkle, a kieliszki do szampana to piękny dodatek do świętowania uroczystych chwil. 

Warto zwrócić uwagę na prostą, bardzo klasyczną formę kieliszków. Producent stawia na elegancję, która wynika z minimalizmu i unikania zbędnych zdobień i udziwnień. Delikatny kieliszek na cienkiej nóżce jest przy tym kwintesencją elegancji, stylu i smaku, związanego z wyposażaniem domowego barku. Tego rodzaju kieliszki to także wspaniałe uzupełnienie wyposażenia hotelowych i restauracyjnych barów - pięknie się prezentują i zachwycają swoją jakością. Uzupełnij swój zestaw również o kieliszki do drinków – sprawdzą się doskonale podczas spotkań z rodziną i przyjaciółmi. 

Piękne kieliszki na wyjątkowe okoliczności

Spożywanie likieru może być prawdziwie relaksujące, zwłaszcza jeśli swoim pięknem podkreśla to stołowa zastawa. Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu marki i wybieraj produkty, których jakość jest gwarancją używania przez wiele lat. Zwiesel Glas to ekspert w swojej dziedzinie i zdecydowanie warto mu zaufać, gdy chodzi o szklane artykuły. Smakuj delikatne trunki z prawdziwą klasą i spraw sobie jeszcze większą przyjemność, dzięki elegancji, która zagości przy Twoim stole. Zadbaj również o piękne podawanie wszystkich napojów: karafki do wina i karafki na wodę stanowią nie tylko praktyczny dodatek, ale również ozdobę stołu. 

Podążaj za barowymi trendami i serwuj napoje w eleganckim, przyjemnym dla oka wydaniu. To sprawi, że już sama chwila obcowania ust ze szkłem tej klasy stanie się wyjątkowa. Zarówno Ty, jak i Twoi goście będziecie mogli się cieszyć jakością w możliwie najlepszym wydaniu. 

Powiązane kategorie: