Szklanki do drinków

Wysokie i doskonale smukłe szklanki do drinków, które prezentujemy w ofercie naszego sklepu, zostały wyprodukowane przez markę Zwiesel Glas. Pochodzą z najpiękniejszych i najbardziej znanych kolekcji marki, m.in. BAR Premium, czy Glamorous. Każdy z nich stworzony został z wykorzystaniem specjalnej, opatentowanej technologii TRITAN.

Klasyczne szklanki do drinków Zwiesel Glas - piękno i trwałość

Szklanki do drinków Zwiesel Glas powstają przy użyciu opatentowanej przez markę technologii TRITAN. To dzięki niej szkło Zwiesel jest tak mocne i elastyczne, co doskonale chroni przed wyszczerbieniami i zarysowaniami. Zgodnie z tą technologią masa szklarska wzmocniona jest tlenkiem cyrkonu i tytanu. To sprawia, że można tworzyć z niej bajecznie piękne dzieła. Jednym z wielu takich dzieł są szklanki do drinków. 

Trudno sobie wyobrazić smakowanie kolorowych napojów w dobrym towarzystwie bez wznoszenia toastów. I tutaj marka ma dla nas niespodziankę w postaci unikalnego brzmienia stukających o siebie szklanek, które unosimy do góry podczas toastu. Ten dźwięk w przypadku szkła marki Zwiesel Glas jest tak głęboki i melodyjny, że symbolizuje go charakterystyczna nutka w logotypie producenta. 

Gładkie lub zdobione

Prezentowane w naszym sklepie internetowym szklanki do drinków pochodzą z kilku różnych kolekcji. Część z nich zakłada minimalizm i prostotę, tak jak kolekcja CONVENTION. Inne z kolei, np. kolekcja BAR Premium, prezentują najokazalej zdobione szklanki, przy czym każda z nich wyróżnia się wyjątkowym wizualnym smakiem. Zdobienia są subtelne, dokładne, absolutnie niepowtarzalne. Tego rodzaju szklanki z pewnością staną się ozdobą niejednego przyjęcia. 

Szkło marki Zwiesel Glas zasługuje na uwagę, dlatego warto rozważyć również inne produkty marki. Produkuje ona zachwycające kieliszki do szampanakieliszki do brandy i koniaku, charakterystyczne i bardzo delikatne kieliszki do martini, czy nawet kieliszki do wody. W naszym sklepie znajdziesz również najwyższej jakości szklanki do piwa, by smakowanie tego trunku również było przeżyciem przyjemnym i relaksującym. 

Zobacz najpopularniejsze kategorie: