Kieliszki do drinków i koktajli

Najpiękniejsze i najwyższej jakości szkło i kryształ marki Zwiesel Glas jest dostępne w ofercie TGHome. Prezentowane przez nas kieliszki do drinków tworzone są w większości z kryształu, produkowanego w sposób ekologiczny - bez użycia ołowiu i baru. Ponad 200-letnia tradycja marki, która specjalizuje się w wyrobach szklanych, wyeksponowana jest tu w postaci najwyższej jakości materiału. Użyta w produkcji kieliszków technologia uszlachetniania szkła - TRITAN, daje finalnie kieliszki niezwykle trwałe, odporne na zarysowania, a przy tym także piękne.

Eleganckie kieliszki - ukoronowanie przyjęcia

Kieliszki do drinków i szklanki do serwowania zimnych napojów powinny znaleźć się w każdym domu, w którym organizowane są przyjęcia z udziałem gości. Elegancki sposób podawania alkoholowych i bezalkoholowych drinków sprawia, że obchodzona w domu uroczystość urasta do rangi bankietu wydawanego w ekskluzywnej restauracji. W pięknych kieliszkach do drinków i koktajli marki Zwiesel-Glas jest miejsce na niebanalne połączenia smaków, a także imponujące dekoracje, dzięki którym spożywanie napoju jest ucztą dla zmysłów. 

Szklanki do drinków - zimne napoje w estetycznej formie

Serwowanie napojów podczas relaksującego popołudnia lub wizyty przyjaciół, może być doskonałą zabawą, która zaspokoi oczekiwania smakowe i estetyczne. Wygląd drinka jest bardzo ważny - to przestrzeń dla fuzji smaków, kolorów oraz dekoracji. Podawany w odpowiednim szkle i pięknie udekorowany jest wyrazem dbałości o każdego gościa, dla którego przygotowujemy trunek. Kieliszki do drinków i szklanki do koktajli, które prezentujemy w ofercie TGHome, to produkty najwyższej jakości, które będą Ci służyć przez wiele lat. Część z nich tworzona jest za pomocą opatentowanej przez markę Zwiesel-Glas technologii TRITAN. Polega ona na uszlachetnianiu masy szklarskiej tlenkiem cyrkonu i tytanu. Dzięki temu powstają piękne i trwałe szklanki do koktajli, kieliszki i inne barmańskie akcesoria. Odporne są na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. 

A jeśli chcesz stworzyć doskonały barmański zestaw, który będzie Ci służył podczas domowych przyjęć w towarzystwie przyjaciół, zerknij również na kieliszki do whisky, a także szklanki do piwa. Wśród pań królują natomiast kieliszki do prosecco, a także kieliszki do wina

Szklanki do drinków i napoje bezalkoholowe

Miejsce na piękny, szlachetny kryształ jest również na tych uroczystościach, na których nie spożywa się alkoholu. Szklanki do drinków i koktajli wspaniale nadają się do serwowania zimnych napojów bezalkoholowych, np. mrożonej herbaty. Istnieją sprawdzone receptury na najbardziej lubiane drinki w wersji bez alkoholu. Pina colada, Mohito, czy Aperol Spritz mogą smakować równie dobrze w delikatnej wersji, zwłaszcza jeśli serwowane są z pięknych szklanek i kieliszków i udekorowane w imponujący sposób. 

Kieliszki do drinków i koktajli w TGHome - jakość i unikalny design

Dostępne w TGHome kieliszki do drinków wyróżniają się nie tylko najwyższą jakością, ale również unikalnym designem. Hołduje on ponadczasowej prostocie, która przyprawiona jest szczyptą ekstrawagancji w postaci delikatnych, eleganckich zdobień. Znajdziesz tu kolekcje stworzone specjalnie z myślą o kobietach - wyrafinowane i delikatne kieliszki na cienkich nóżkach, które są obrazem lekkości i elegancji, a także inspirowane stylem art deco kolekcje ręcznie formowanego szkła na wyjątkowe okazje. Wybieraj wśród produktów, które będą piękną ozdobą Twojej barmańskiej zastawy. Niech staną się częścią tworzonej przez Ciebie uczty smaków i doznań. 

Powiązane kategorie: