Torby listwy na noże

Listwy magnetyczne na noże - jako sposób bezpiecznego przechowywania noży kuchennych - które znajdziesz w tej kategorii, zostały wyprodukowane przez firmę WÜSTHOF. Wykonano je z trwałego aluminium wykończonego satynowo, a obudowę stanowi piękne drewno orzechowe. Wewnątrz znajdują się dwa silne magnesy, które są w stanie utrzymać nawet ciężkie i masywne noże.

Listwy magnetyczne na noże kuchenne

Dostępne w TGHome magnetyczne listwy to najwyższej jakości produkty, które umożliwiają bezpieczne przechowywanie noży nawet na niewielkich przestrzeniach kuchennych. Ich wygląd jest niezwykle estetyczny, zatem nie zaburzy wartości wizualnej kuchni. Listwa magnetyczna to także sposób na utrzymanie porządku wśród narzędzi krojących, dzięki czemu nie musisz organizować dla nich miejsca w szufladach, czy rezygnować z części przestrzeni blatu roboczego, by postawić specjalny stojak na noże. W każdej kuchni, w której przestrzeń robocza jest na wagę złota, jest to niezwykle ważne rozwiązanie. Uchwyt magnetyczny zajmuje jedynie odrobinę miejsca na ścianie, która z reguły jest najmniej wykorzystaną przestrzenią. 

Zachowanie ostrzy w dobrej kondycji

Jednym z kluczowych argumentów, dla których należy utrzymywać porządek wśród noży, jest utrzymanie ich ostrzy w dobrej kondycji przez jak najdłuższy czas. Na listwie magnetycznej są przechowywane w bezpiecznej odległości od siebie, dzięki czemu nie ma ryzyka ich wzajemnego obtłukiwania. Sprawia to, że ostrza pozostają nienaruszone, a ich skuteczność nie zmniejsza się z upływem czasu. Ma to również wpływ na estetyczny wygląd rękojeści, które - wykonane z drewna lub tworzywa - mogłyby się niszczyć w kontakcie z ostrzami innych noży. W tym jednak przypadku mamy pewność, że są zabezpieczone w odpowiedni sposób.

Przechowywanie noży - gotowanie stanie się lepsze

Jednym ze sposobów bezpiecznego przechowywania noży jest również etui magnetyczne na noże. Znacząco ułatwia transport noży i chroni ostrza. Pozwala również na przechowywanie tych narzędzi w szufladzie. Warto również zwrócić uwagę na koszyk na noże, dzięki któremu zorganizujesz bezpieczne, tymczasowe przechowywanie noży, np. podczas gotowania w plenerze. To niezwykle ważne, by ulubione noże, dzięki którym kuchenne prace postępują szybciej i wygodniej, były odpowiednio zabezpieczone w każdym miejscu, w którym gotujesz.

Sprawdź, jakie zestawy noży kuchennych znajdziesz w naszej ofercie, zorganizuj im również dobrą formę przechowywania i ewentualnego transportowania. Aby mieć pewność, że odpowiednio dbasz o ich ostrza, postaw również na profesjonalne ostrzałki do noży.

Zobacz też inne kategorie noży w naszym asortymencie: