Kieliszki do brandy i koniaku

Kieliszki do koniaku, stworzone przez markę Zwiesel Glas, to klasyka, przez którą widoczna jest doskonałość. Zastosowanie przy produkcji masy szklarskiej technologii TRITAN sprawiło, że kryształowe kieliszki są niezwykle odporne na zarysowania i trwałe. Dostępne w ofercie TGHome kieliszki do koniaku marki Zwiesel Glas pochodzą z kolekcji BAR Special, Pure i Enoteca.

Szkło kryształowe - doskonałość w każdym calu

Delektowanie się smakiem aromatycznego, pieczołowicie przygotowywanego alkoholu, jest doznaniem pełniejszym, jeśli stosuje się przy tym najwyższej jakości szkło. Dokładnie takie, jakie jest dziełem pracy marki Zwiesel Glas. Ekskluzywne kieliszki kryształowe do koniaku tworzone są ze specjalnie wzmacnianej masy szklarskiej, do której dodaje się tlenek cyrkonu i tytanu. Dzięki temu kieliszek jest - mimo swojej pozornej delikatności - bardzo trwały. 

Szkło to dla marki Zwiesel Glas element sztuki. Nic więc dziwnego, że w logotypie firmy znalazła się charakterystyczna nutka, która symbolizuje unikalny dźwięk, wydobywający się ze stukających o siebie kieliszków, wznoszonych w geście toastu. Dzięki zachwycającej jakości szkła jest on tak głęboki i melodyjny, że oczywistym jest nawiązanie do muzyki. 

Szkło, które pozwoli wydobyć smak

Odpowiedni kształt kieliszka, pękata czasza i niezbyt wysoka nóżka, pozwolą wydobyć z trunku najwspanialsze walory smakowe i delektować się każdą jego aromatyczną nutą. Ręczne wykonanie, krystaliczna przezierność szkła, a także laserowo cięta krawędź i doskonale gładka powierzchnia, która nie pochłania zapachów - to niezaprzeczalne atuty kieliszków do koniaku marki Zwiesel Glas. 

W ofercie TGHome znajdują się również inne produkty marki Zwiesel Glas, na które absolutnie warto zwrócić uwagę. Są to m.in. kieliszki do winakieliszki do szampanakieliszki do drinków i koktajli, czy też kieliszki do prosecco - niezwykle uwielbianego, lekkiego wina musującego. Jeśli z kolei chcesz zgłębiać sztukę odpowiedniego przechowywania i podawania wina, sprawdź szklane dekantery i karafki. Dzięki nim wydobędziesz z tego trunku każdą z jego zapachowo-aromatycznych nut.

Zobacz najpopularniejsze kategorie: