Formy do tarty

Dostępne w TGHome formy do tarty pochodzą od uznanych w gastronomii na całym świecie marek de Buyer oraz Revol. Wykonano je z materiałów takich jak porcelana, stal powlekana oraz stal nierdzewna. Poszczególne modele nadają się nie tylko do użytkowania w piekarniku, ale również w kuchence mikrofalowej, zamrażarce i profesjonalnej zmywarce. Z udziałem takich form do tart powstają najlepsze wypieki wytrawne i "na słodko".

Formy do pieczenia tarty - dla profesjonalistów i miłośników kuchni

W TGHome dostępne są formy do tarty w różnych kształtach. Klasyczne, okrągłe formy mają różne rozmiary, poszczególne modele oferują również elastyczność i wyjmowane dno. Dzięki temu tartę łatwiej wyjąć po upieczeniu, bez konieczności naruszania wypieku. Formy do tarty nadają się do pieczenia zarówno słonych, jak i słodkich ciast kruchych. Możesz upiec w nich także inne produkty, wykorzystując przy tym ich odporność na wysokie temperatury i fakt, że nie wpływają na smak i konsystencję poszczególnych potraw. 

Formy do tarty - najlepsze marki w TGHome

Zarówno marka de Buyer, jak i marka Revol, to firmy z wieloletnią, czasem nawet wielowiekową tradycją. Wciąż udoskonalają swoje technologie i doskonale znają się na tworzeniu produktów, które potem oferują swoim klientom. Tradycja Revol sięga 250 lat wstecz, a jej flagowym produktem jest najwyższej jakości porcelana, którą oferuje w różnych formach, nadając jej różne kształty i nie bojąc się przy tym innowacyjnych rozwiązań. Z kolei firma de Byer od lat tworzy rozwiązania dla gastronomii, dzięki którym kuchnia nabiera wyjątkowego smaku, ale również wyposażona jest w akcesoria o doskonałym designie. Tak jest również w przypadku form do tarty z ciasta francuskiego, czy ciasta kruchego. 

Wśród naczyń do pieczenia i opiekania w sklepie TGHome znajdziesz również wysokiej jakości brytfanny procelanowe, a także keksówki. Jeśli zależy Ci na przyrządzaniu imponujących wypieków, sprawdź również nasze blachy do pieczenia i tortownice. W wielu przypadkach może przydać się także papier do form. By gotowanie i wypiekanie stało się przyjemniejsze!

Powiązane kategorie: