Mandoliny / krajalnice

Mandoliny do warzyw to profesjonalne urządzenia, które służą do krojenia produktów na różne sposoby i w różne kształty. Mandoliny dostępne w ofercie TGHome to wysokiej jakości sprzęt, który stworzyły marki de Buyer oraz Tom-Gast. Urządzenia wykonane są z doskonałej stali nierdzewnej, w większości z dodatkiem kompozytu polimerowego. Systemy grubości cięcia pozwalają uzyskać pożądany efekt i produkty spożywcze pokrojone zgodnie z oczekiwaniami.

Mandoliny kuchenne do krojenia warzyw i owoców - jakość i wygoda

Przygotowanie posiłku, który wymaga pokrojenia dużej ilości warzyw i owoców może być trudną i mozolną pracą. Urządzenie do krojenia i szatkowania jest wówczas bardzo pomocne. To właśnie z tego powodu używa się mandolin w restauracjach i hotelach. Jednak to urządzenie może być przydatne również w gospodarstwie domowym. Dzięki mandolinie krojenie, siekanie i szatkowanie warzyw i owoców jest niezwykle proste. Mandolina większość pracy wykonuje za kucharza, dlatego znacznie skraca czas przygotowywanych potraw. 

Bardzo ważna jest zatem jakość urządzenia. Mandoliny, które znajdziesz w sklepie TGHome zostały stworzone z użyciem najlepszych materiałów i najbardziej skutecznych technologii. Stal nierdzewna to materiał trwały, który będzie służył przez wiele lat. Bardzo często powłoki ostrzy pokryte są również antybakteryjną warstwą, by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i nie wpływać na potrawy, mimo bezpośredniego kontaktu z jedzeniem. Są to produkty odporne na uszkodzenia mechaniczne, a ich użytkowanie jest bardzo proste. Nie da się jednak całkowicie wykluczyć klasycznego obierania i krojenia, dlatego podczas przygotowywania kuchennego zestawu zerknij również na noże, deski do krojenia i profesjonalne obieraczki do warzyw. Przydatne mogą być również ostrzałki do noży i profesjonalne nożyce kuchenne

Mandolina do krojenia warzyw i owoców - łatwiejsze gotowanie

Wysokiej jakości mandoliny z naszej oferty to krajalnice od najbardziej cenionych producentów akcesoriów gastronomicznych na świecie. Marka de Buyer specjalizuje się w takich produktach i oferuje mandoliny z systemami regulowania grubości krojenia, a także z opatentowanym system krojenia w kostkę. Ostrza mandoliny stworzone są z wysokiej jakości stali 18/0, co sprawia, że krojenie warzyw i owoców odbywa się szybko i bezproblemowo. Mandolina jest również wyposażona w ergonomiczne uchwyty i nóżki zabezpieczające, dzięki czemu praca na niej jest wygodna i w pełni bezpieczna dla kucharza. Tego rodzaju produkty powinny znaleźć się nie tylko w restauracjach, ale również ułatwiać gotowanie w domowym zaciszu. 

Powiązane podkategorie kategorii noże kuchenne: