1. ZELI Talerz płaski 39x31 cm / VERLO

    82,00 zł
    Brak w magazynie

Talerze

Dostępne w ofercie TGHome talerze porcelanowe są dziełami pracy światowych liderów z zakresu produkcji porcelany, marek: RAK Porcelain, Revol oraz Verlo. Wśród dostępnych produktów znajdują się talerze o różnych kształtach - od najbardziej klasycznych po oryginalne i ekstrawaganckie, a także różnych zdobieniach. W ofercie sklepu znajdziesz najwyższej jakości porcelanowe talerze do dań głównych, zup, deserów i przekąsek.

Marka RAK Porcelain - w hołdzie klasyce

Zarówno talerze płaskie, jak i talerze głębokie, które stworzyła marka RAK Porcelain, to synonim klasyki w najlepszym wydaniu. Marka produkuje głównie eleganckie, klasycznie białe elementy porcelanowej zastawy stołowej, z których można budować piękne komplety do użytkowania na co dzień i podczas wyjątkowych okazji. Wykorzystuje do tego naturalne, bezołowiowe surowce, co przekłada się na jakość talerzy. Są wyjątkowo trwałe i odporne na zarysowania. Jeśli zależy Ci na tym, by Twoja zastawa stołowa prezentowała się elegancko i klasycznie - oferta marki RAK Porcelain jest właśnie dla Ciebie. 

REVOL - niezwykłe, oryginalne, piękne

Porcelanowe talerze obiadowe i deserowe od marki REVOL to innowacyjność i oryginalność, ukazana w subtelny sposób. Przejawiają się one nie tylko w produktach marki, które są wyjątkowe i unikalne, ale również w procesach produkcji. Marka zrewolucjonizowała je do tego stopnia, że powstała z tego nowa glina ceramiczna o nazwie RECYCLAY, a proces jej produkcji to również część procesu oczyszczania wody. Talerze porcelanowe tej marki są wizualnie niezwykłe - nie brak tu nieoczywistości, nieregularnych kształtów, niespodziewanych rozwiązań. Z pewnością można się w nich zakochać i budować z nich wspaniałe komplety.

Marka Verlo - więcej dla kuchni

Spod skrzydeł marki Verlo wychodzą nie tylko przepiękne produkty porcelanowe, ale również szereg innych akcesoriów. Mają one ułatwić gotowanie, a następnie podawanie posiłków w sposób, jakiego nie powstydzą się najlepsze restauracje na całym świecie. Talerze płytkie, głębokie, czy deserowe w wykonaniu marki Verlo, to najwyższej jakości materiały, ale również godne uwagi zdobienia. Oferta marki jest tak szeroka, że można w niej znaleźć talerze porcelanowe zarówno w klasycznym, eleganckim wydaniu, jak unikalnym, nieco bardziej ekstrawaganckim. Elegancja w wykonaniu marki Verlo ma wiele wymiarów. 

Talerze w TGHome - porcelana jako symbol piękna

Choć porcelana jest materiałem kruchym i łatwo o jego uszkodzenie, talerze porcelanowe wspomnianych marek to gwarancja użytkowania przez lata. Podczas ich produkcji stosowanych jest szereg technologii, które mają wzmocnić materiały i sprawiać, by nie traciły swoich wizualnych wartości przez cały długi czas użytkowania. To niewielkie dzieła sztuki, z udziałem których można z powodzeniem organizować różnego rodzaju uroczystości. 

Warto pamiętać, że piękna i szlachetna porcelana, to doskonały pomysł na prezent. Skompletowanie zastawy stołowej, której design zachwyca, to z TGHome wyzwanie przyjemne i pełne kontaktu z prawdziwie pięknymi produktami. Znajdziesz tu zarówno klasyczne, białe talerze z porcelany, jak i porcelanę kolorową - szeroka oferta jest barwna i skierowana do każdego, kto poszukuje wysokiej jakości talerzy na lata. 

Talerze porcelanowe - najwyższa jakość

W ofercie sklepu TGHome znajdziesz nie tylko doskonałej jakości talerze porcelanowe, ale również wszystkie pozostałe elementy kuchennych akcesoriów, które umożliwiają celebrację każdego posiłku. Część z nich również produkowana jest z pięknej porcelany. Z pewnością warto zwrócić uwagę na bulionówki, które często stanowią uzupełnienie do płaskich talerzy. Sprawdź również wyjątkowe brytfanny, wśród których znajdą się również unikalne produkty od marki Revol. Możesz w nich zapiekać ulubione dania i podawać w gustowny sposób. Ich uzupełnieniem są formy do tarty, w których przygotujesz zarówno słone, jak i słodkie dania. Do ich spożywania wybieraj najpiękniejsze i najbardziej klasyczne sztućce od producentów, którzy są światowymi liderami akcesoriów dla branży gastronomicznej. 

Powiązane kategorie: