Kieliszki do martini

Charakterystyczne, osadzone na cienkiej nóżce kieliszki do martini, które znajdują się w naszej ofercie, zostały stworzone przez markę Zwiesel. Produkowane są w oparciu o wzmacniającą szkło technologię TRITAN, dzięki czemu są odporne na zarysowania i niezwykle trwałe. Zwiesel swoje poszczególne kolekcje tworzy wykorzystując wypracowywany przez dziesiątki lat balans pomiędzy pięknem, oryginalnością, a czerpaniem z ponadczasowej prostoty i elegancji.

Kieliszki do martini marki Zwiesel

Marka Zwiesel stworzyła kilka kolekcji produktów barowych, z których najpopularniejsze to kolekcje BAR Special oraz BAR Premium. Niezależnie od zdobień i stylu, każdy kieliszek produkowany jest z użyciem technologii TRITAN, ale także w sposób ekologiczny i bezpieczny dla środowiska. Firma czerpie z lokalnych możliwości, lokalnie również pozyskuje swoje surowce. W kieliszkach autorstwa marki Zwiesel nie znajdziemy szkodliwych substancji, takich jak bar czy ołów. 

Urzeka również ich ponadczasowe piękno. Charakterystyczne dla martini odwrócone stożki umiejscowione są na cienkich, pozornie delikatnych nóżkach. Filigranowa konstrukcja jest jednak - dzięki użytym technologiom i najwyższej jakości materiałów - niezwykle trwała. 

Kieliszki do martini i drinków z martini - zdobienia, które zachwycają

W TGHome znajdziesz kieliszki do martini zarówno klasyczne: gładkie jak tafla, ale również zdobione i to w unikalny sposób. Niektóre ze zdobień to fantazyjne wzory, które dodają uroku szklanej budowie. Inne z kolei przywodzą na myśl delikatny szron, który osadza się na szkle w sposób, który wymyśla Natura - nieregularnie, wyjątkowo i pięknie. Producent korzysta z tej inspiracji, zdobiąc kieliszki z poszczególnych kolekcji. Warto wspomnieć, że kieliszki wykonywane są ręcznie. 

Sprawdź również inne szklane produkty od najlepszych marek: pozostałe kieliszkiszklankidekantery i karafki, zestawy degustacyjne, a także absolutnie unikalne szkło kryształowe rękodzielnicze. Wykorzystaj moc ozdabiania szkłem, by uczynić wnętrze swojego domu prawdziwie pięknym!

Zobacz najpopularniejsze kategorie: