1. Stalka diamentowa 26/41 cm / WÜSTHOF

    389,00 zł
    Brak w magazynie

Ostrzałki do noży

W ofercie TGHome posiadamy także japońskie kamienie do ostrzenia noży dla koneserów. Wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie produkowane są przez renomowane firmy, takie jak WÜSTHOF, amerykańska marka CHEF'SCHOICE czy japońska KASUMI i wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Z naszymi ostrzałkami każdy nóż będzie idealnie naostrzony.

Jak każde narzędzie pracy – noże kuchenne także z czasem się tępią, dlatego potrzebna ci będzie ostrzałka do noży, dzięki której przywrócimy ostrze noża do idealnego stanu. Ostrzałka do noży przyda się także do ostrzenia nożyczek. W tym zadaniu pomoże profesjonalna ostrzałka do noży lub stalka do noży, dzięki którym w odpowiedni sposób zadbasz o swoje noże.

Akcesoria do noży - ostrzałki na miarę profesjonalnej kuchni

Jeśli często gotujesz, to w twojej kuchni naostrzone noże to podstawa. W tym celu będzie ci potrzebna bezpieczna i poręczna ostrzałka, która będzie prosta w obsłudze i wyposażona w najlepsze na rynku ostrza do noży. Najlepiej jeśli do tego będzie kompaktowa i zapewniała będzie stabilność na blacie podczas użytkowania. Na szczęście znamy się na rzeczy i nasze ostrzałki do noży kuchennych w prosty sposób naostrzą każde ostrze twoich noży. Zastanawiasz się, jaką ostrzałkę do noży wybrać? Przejrzyj naszą ofertę i spraw sobie profesjonalną ostrzałkę od najlepszych na świecie producentów.

Ostrzałki do ostrzenia noży stalowych

Nasza pierwsza kategoria to elektryczne ostrzałki do noży. Ostrzałki elektryczne to absolutny hit każdej profesjonalnej kuchni i nowoczesna alternatywa dla tradycyjnych, ręcznych ostrzałek. Twoje noże kuchenne jeszcze nigdy nie były tak naostrzone. Elektryczna ostrzałka to gwarancja idealnie wyszlifowanego ostrza. To propozycja dla profesjonalnych kucharzy restauracyjnych, ale także dla tych, którzy szukają wysokiej klasy ostrzałki do noży do użytku domowego.

W naszych ostrzałkach powierzchnia ostrząca wykonana jest z najtwardszych kamieni, czyli diamentów. Ostrzałka diamentowa w połączeniu z najnowszymi technologiami sprawi, że każdy twój nóż będzie ostry jak brzytwa. Jaka ostrzałka elektryczna będzie najlepsza? Taka, która wyposażona jest w najnowocześniejsze technologie. Taka, która ostrzy noże pod odpowiednim kątem. Taka która ma wygodny uchwyt, trwały materiał i posiada antypoślizgową podstawę.

Odpowiednie ostrzałki wykorzystują nowe rozwiązania technologiczne. W naszych ostrzałkach producenci wykorzystali takie technologie, jak Technologia  Dizor®, która charakteryzuje się podwójną fazą, która powstała dzięki dwóm fasetom o różnych kątach.  Świetną jakość ostrzenia i później krojenia zapewnia również Technologia Edge Select™, która daje możliwość wyboru rodzaju zaostrzenia krawędzi noża w zależności od rodzaju surowca, który ma być krojony.

Obudowa naszych ostrzałek elektrycznych wykonana jest z wytrzymałych tworzyw sztucznych, które gwarantują pełną sprawność sprzętu na długie lata. Rękojeść naszych ostrzałek pokryta jest  tworzywem "soft touch", które gwarantuje stabilny uchwyt narzędzia.

Tradycyjne ostrzenie noży z TGHome

Wolisz ostrzyć noże w bardziej tradycyjny sposób? Postaw na ręczne ostrzałki do noży. Ich przeznaczenie jest takie samo jak tych elektrycznych, a jeśli ostrzysz noże sporadycznie, to nie warto kupować modelu, który tylko kurzyłby się w szafce. Nasze ostrzałki manualne naostrzą każdy rodzaj noży, również noże ceramiczne, zwykły scyzoryk, a nawet solidny tasak. Dzięki różnym kątom ostrzenia, nadadzą się zarówno do europejskich noży, jak i tych japońskich. Możesz dowolnie operować nożem, a zaawansowany system kontroli ustawienia krawędzi noża ułatwi Ci pracę podczas jego ostrzenia.

Ostrzałki ręczne i z kamienia

Co powiesz na stalki do ostrzenia albo ostrzałkę wykonaną z kamienia? Kamienie popularne są w Japonii i nie będą odpowiednie do noży ceramicznych, za to będą świetnym uzupełnieniem noży tradycyjnych, japońskich producentów. Kamienna osełka to propozycja dla wytrawnych graczy i mistrzów kuchni, nie tylko japońskiej. Proces polerowania powierzchni noży, scyzoryków i dłut przebiega w sposób manualny i potrzeba sporej wprawy, by wykonywać to poprawnie. Czujesz, że to propozycja dla Ciebie? Sięgnij więc po japońskie kamienie do noży. Ostrzałka tego rodzaju zachwyci Twoich gości.

Z produktami naszego sklepu ostrzenie noży będzie przyjemne, a dodatkowo przy zakupach powyżej 200 zł dostawa gratis.

Powiązane kategorie: