Strona
Strona

Brytfanny

Brytfanny dostępne w sklepie TGHome umożliwiają przygotowywanie aromatycznych potraw w komfortowy sposób. Naczynia zostały stworzone przez uznane w kulinarnym świecie marki REVOL oraz de Byuer. Wykonano je z porcelany lub ze stali wielowarstwowej. Na uwagę zasługuje nie tylko wysoka jakość, ale również unikalny design, który sprawia, że brytfanny są prawdziwą ozdobą kuchni.

REVOL Caractere - porcelana z charakterem

Dużą część brytfann do pieczenia mięsa i innych dań, które prezentujemy w naszym sklepie, stanowią brytfanny marki REVOL, które pochodzą z kolekcji Caractere. Zasługuje ona na szczególną uwagę ze względu na swój niezwykły design. Naczynia są tworzone ze specjalnie selekcjonowanej czarnej gliny, wykańczanej i formowanej ręcznie. Stąd bierze się nie tylko unikalny kształt naczyń, ale również fakt, że nigdy nie zostały wyprodukowane dwa takie same naczynia. Każdy produkt z porcelany REVOL Caractere jest prawdziwym unikatem. 

Porcelana w procesie tworzenia takich naczyń, jak brytfanny, szkliwiona jest na określony kolor. Dzięki temu możesz kolekcjonować naczynia z tej kolekcji w takim samym kolorze lub łączyć barwy, tworząc komplet pełen wizualnej radości. Każda z tych barw inspirowana jest naturalnymi przyprawami. Zatem brytfanny REVOL mają kolory m.in. gałki muszkatołowej, czy cynamonu. Jeśli chcesz zagłębić się w świat pięknych produktów z kolekcji REVOL, obejrzyj jej kolejne elementy. Warto wspomnieć tu o prostych i uroczych produktach, takich jak filiżanki do espresso. Porcelana CARACTERE przybiera tutaj formę prostych kubeczków, które doskonale nadają się do tego, by raczyć się z nich smakiem czarnego, pobudzającego naparu. Nie sposób nie wspomnieć również o absolutnie oryginalnych kubkach REVOL z kolekcji Froisses, w ramach której marka zaprezentowała porcelanowe kubki, które łudząco przypominają lekko zgnieciony plastik. To bardzo ciekawy projekt, zdecydowanie wyróżniający markę na tle innych twórców porcelany. 

Porcelanowa brytfanna REVOL - wybór kształtów i rozmiarów

Możesz wybierać również wśród kształtów naczyń. REVOL tworzy brytfanny zarówno owalne, jak i okrągłe. Brytfanny porcelanowe REVOL, które prezentujemy w naszym sklepie, pochodzą również z dwóch innych kolekcji: French Classics oraz Belle Cuisine. Duży wybór kształtów i rozmiarów, stworzonych przy tym z najwyższej jakości, odpornej porcelany, to doskonały wybór dla fanów zapiekania potraw. 

Brytfanny porcelanowe marki REVOL są wygodne w użyciu, ale również podczas sprzątania kuchni. Możliwość mycia w zmywarce sprawia, że prace porządkowe idą zdecydowanie szybciej, a wszystkie zabrudzenia można wyczyścić bez najmniejszego problemu. 

Brytfanny de Byuer - stal nierdzewna najwyższej jakości

Marka de Byuer stworzyła doskonałe brytfanny ze stali nierdzewnej, które po części można uznać również za brytfanny aluminiowe. Aluminium znajduje się bowiem wewnątrz, podczas gdy powłokę naczynia tworzy stal nierdzewna 18/10. Ogromną zaletą tych brytfann jest identyczna grubość dna i ścianek, co sprawia, że nagrzewają się równomiernie, w każdym miejscu oddając takie same ciepło. Podczas pieczenia mięs, warzyw, czy wykonywania aromatycznych zapiekanek, jest to niezwykle ważne. Nitowany uchwyt, który znajduje się po dwóch stronach naczynia również jest wykonany ze stali nierdzewnej. Podczas pracy na płycie nie nagrzewa się, a to znacznie ułatwia proces gotowania potraw i ich pieczenia. 

Brytfanna do pieczenia mięsa, ryb i warzyw - detale na pierwszym planie

Dla marki de Buyer, która zajmuje się tworzeniem wysokiej jakości naczyń od 200 lat, bardzo istotne są detale każdego naczynia. Możemy dostrzec to w każdym zamierzonym zagięciu rantu, idealnej gładkości powłoki, czy też subtelnych zdobieniach, takich jak niewielkie logo na nitowanym uchwycie. Doskonałe materiały, zrównoważona produkcja i wiele dekad doświadczeń sprawiło, że marka de Buyer może zaoferować naczynia najwyższej klasy, przy użyciu których powstają potrawy zarówno miłośników kuchni, jak i profesjonalistów. 

Materiał i wykonanie brytfann tej marki pozwala na to, by bez obaw myć je w zmywarce. Dodatkowo brytfanny ze stali nierdzewnej de Buyer dostosowane są do pracy na każdym rodzaju kuchenki lub płyty. 

Brytfanny w TGHome - doskonałe towarzyszki w kuchni

Gotowanie przy użyciu brytfanny jest wspaniałym sposobem na to, by w jednym naczyniu zamknąć mnóstwo smaków i aromatów, dzięki czemu spożywanie posiłku będzie prawdziwie ekscytującym doświadczeniem. Wybór odpowiednich naczyń to jednak podstawa. By mieć pewność, że brytfanna - niezależnie od tego, czy to brytfanna emaliowana, brytfanna żeliwna, stalowa, czy porcelanowa - została odpowiednio dobrana, warto sugerować się pozycją marki w kulinarnym świecie. Zarówno marka REVOL, jak i marka de Buyer, w pełni zasługują na zaufanie kucharzy amatorów i kucharzy profesjonalistów. Przez dziesięcioletnia, a nawet można powiedzieć - przez wieki, pracowały na to, by tworzyć możliwie najlepsze produkty dla branży gastronomicznej i gospodarstw domowych. Procentuje tu działanie z pasją i chęć ciągłego doskonalenia. Sprawdź zatem inne produkty marek: patelniegarnki oraz rondle

Zobacz również inne produkty w naszym asortymencie: