Strona
Strona

Schott Zwiesel

 

Zwiesel Glas od 150 lat zajmuje się produkcją doskonałej jakości kieliszków, szklanek oraz galanterii ze szkła kryształowego pozbawionego ołowiu.
Niezależnie od tego czy są wytwarzane ręcznie czy maszynowo, produkty Zwiesel to ponadczasowe projekty, najwyższa jakość i doskonałe surowce.

Trudno o bardziej charakterystyczny element danej marki, niż to, co czyni ją wyjątkową na skalę światową.W przypadku marki Zwiesel Glas, to dźwięk. Wyjątkowe, melodyjne pobrzękiwanie o siebie szklanek i kieliszków, wznoszonych w geście toastu sprawiło, że w logotypie marki musiała znaleźć się nutka. Takie brzmienie uzyskujemy, dzięki najwyższej jakości surowcom, z którego tworzone są produkty Zwiesel Glas.

- POSŁUCHAJ -

 

Czystość surowca

Dzięki opatentowanej masie szklarskiej nowej generacji TRITAN® , uszlachetnionej tlenkiem cyrkonu i tytanu, szkło marki Zwiesel Glas wyróżnia się wyjątkową wytrzymałością na stłuczenia, zarysowania i wyszczerbienia. Nawet po setkach cykli mycia w zmywarkach, szkło zachowuje swój blask i przejrzystość. Technologia TRITAN®jest również przyjazna dla środowiska. Masa kryształowa nie zawiera ołowiu, a do produkcji wykorzystywanesą tylko regionalne i sprawdzone surowce. Zapewnia to o 30% mniejsze zużycie energii i znacznie mniejszą emisję dwutlenku węgla i azotu podczas produkcji.

 

Love everyday

Wino, piwo, woda, koktajl? Schott Zwiesel to idealne szkło na każdą okazję. Ciesz się chwilami z przyjaciółmi i rodziną. Weekend za miastem, piknik pod gołym niebem, klimatyczna kąpiel - Schott Zwiesel dopełni te wyjątkowe chwile codziennych przyjemności.

Celebruj życie!