Patelnie grillowe

Firma de Buyer, która tworzy patelnie grillowe dostępne w sklepie TGHome, wykorzystuje w swoich produktach kilka charakterystycznych technologii. Pokrywa swoje patelnie woskiem pszczelim, który chroni produkty przed utlenianiem. Charakterystyczny dla nich jest również niezniszczalny uchwyt, który zakrzywiono we francuskim stylu, ułatwiając tym używanie patelni. Patelnie grillowe wykonane są ze stali wysokowęglowej, dzięki czemu nie wymagają żadnych dodatkowych powłok.

Marka de Buyer - z miłości do gotowania

Marka de Buyer, która tworzy patelnie dostępne w ofercie TGHome, to firma z wieloletnią tradycją. Jej misją jest tworzenie szeregu kuchennych produktów, które umożliwiają wyciąganie z gotowania najlepszych doświadczeń, ale również realizację najlepszych przepisów. W produkcji swoich garnków, patelni i akcesoriów, de Buyer zwraca uwagę na jakość materiałów, ale także innowacyjność, dzięki której jej produkty są niezwykle unikalne. Podchodzi z szacunkiem do regionalnego dziedzictwa i francuskiej gastronomii, od której wszystko się zaczęło. Kupując patelnie grillowe tej marki możesz mieć również pewność, że zostały wyprodukowane w procesach ekologicznych, z wysoką dbałością o środowisko - firma przywiązuje do tego ogromną uwagę. 

Patelnia grillowa pokryta woskiem pszczelim

Wyróżnikiem patelni grillowej marki de Byuer jest pokrywanie jej woskiem pszczelim. To unikalne działanie w skali całego gastronomicznego świata. Warstwa wosku pszczelego ma chronić patelnię przed utlenianiem. Sama powłoka patelni grillowych de Buyer została wykonana wyłącznie ze stali wysokowęglowej. Nie jest pokrywana żadną dodatkową warstwą typu non-stick, która ma negatywny wpływ na środowisko. Grillowa patelnia de Buyer charakteryzuje się bardzo dobrym przewodzeniem ciepła, dzięki któremu służy podobnie jak patelnia grillowa żeliwna. Jednak stal wysokowęglowa wyróżnia się dużo wyższą odpornością na pęknięcia. Dzięki temu wszystkie grillowane potrawy można przyrządzać łatwiej i z większą przyjemnością, a sama patelnia grillowa będzie Ci służyła przez wiele lat. 

Patelnie najwyższej jakości w TGHome

Każda patelnia grillowa firmy de Byuer to najwyższa jakość i gwarancja wieloletniej pracy, podczas której grillowane i smażone potrawy przyrządzane są w wygodny, bezpieczny sposób. Warto wspomnieć również o tym, że patelnie dostosowane są do każdego typu kuchenki. Można na nich smażyć przy minimalnej ilości tłuszczu lub całkowicie go unikając. Patelnie odporne są na bardzo wysokie temperatury, a rozgrzewają się doskonale równomiernie. To dzięki takim produktom potrawy mają tak charakterystyczny smak. 

Na uwagę zasługują również inne typy patelni, które dostępne są w ofercie TGHome: patelnie woki do przyrządzania zdrowych potraw kuchni azjatyckiej, patelnie do naleśników ze specjalnie obniżonymi bokami, a także patelnie do paelli. W prezentowanej przez TGHome ofercie de Byuer znajdziesz również najwyższej jakości garnki i rondle. By gotowanie stało się wspaniałą przygodą!

Zobacz również inne produkty w naszym asortymencie: