Rondle miedziane

Najwyższej jakości rondle miedziane, które znajdziesz w tej kategorii, to dzieło jednej z najbardziej uznanych firm w świecie gastronomii - firmy de Buyer. Wykonane zostały w 90% z miedzi i w 10% ze stali nierdzewnej, a efektem jest piękno, ponadczasowy design i najwyższa wytrzymałość, która pozwoli na użytkowanie naczyń przez długie lata. Dopełnieniem wyglądu rondli są nitowane uchwyty z litego mosiądzu oraz wypolerowanie na wysoki połysk. Tego typu rondle doskonale sprawdzą się w profesjonalnych kuchniach, ale będą również stanowić nieocenioną pomoc w kuchniach amatorskich.

Rondel miedziany - piękno tkwiące w klasycznej prostocie i elegancji

Obok tak pięknie wyeksponowanej miedzi trudno przejść obojętnie, ponieważ marka de Byuer doskonale dba o to, by efekt jej pracy cieszył nie tylko ze względu na praktyczność, ale również na design. Stąd elegancko wyprofilowane uchwyty, zachwycający, miedziany kolor, a także rzucający się od razu w oczy połysk naczyń. Ponadczasowa elegancja i absolutnie oryginalny wygląd rondli wykonanych przez firmę de Buyer daje powody do chwalenia się ich pięknem w otwartych kuchniach. Z powodzeniem można ich używać w również w bufetach i kuchniach zewnętrznych. 

Właściwości miedzi i stali nierdzewnej

Od środka miedziany rondel został pokryty stalą nierdzewną, co pełni bardzo ważną funkcję, ponieważ daje możliwość kontaktu jedzenia z naczyniem. Blokuje przenikanie z miedzi wszelkich substancji, które nie mogą znaleźć się w potrawach, a tym samym zapewnia Ci pełen komfort podczas gotowania. Właściwości miedzi, która bardzo dobrze przewodzi ciepło, pozwalają natomiast na idealne rozprowadzenie temperatury po wszystkich ścianach naczynia, dzięki czemu potrawy są świetnie przygotowane, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. W takich naczyniach możesz przygotowywać potrawy, które wymagają szczególnej delikatności i są wyjątkowo podatne na wpływ temperatury. 

W TGHome znajdziesz wszystko, co potrzebne do gotowania najbardziej wyszukanych, ale i najbardziej uwielbianych na świecie potraw. Zerknij również na garnki miedziane i patelnie miedziane, kiedy już zakochasz się w doskonałych właściwościach, wynikających z połączenia miedzi i stali nierdzewnej. Wspólnie stworzą zachwycający zestaw, który zostanie w Twojej kuchni na długie lata. Dbaj o ich odpowiednie mycie - poza zmywarką, a także stosuj na nich odpowiednio miękkie łopatki kuchenne. Jeśli natomiast poznasz wspaniałą jakość produktów de Buyer i odkryjesz, jak doskonale stosowane w nich technologie wpływają na smak Twoich potraw, poznaj pozostałe naczynia i akcesoria, które tworzą specjalnie z myślą o miłośnikach gotowania.

Zobacz również inne produkty w naszym asortymencie: