Dekoracja stołu

Dekoracja stołu
W ofercie TGHome znajdują się akcesoria do dekoracji stołu, które są dziełem pracy firm z imponująco długą tradycją i doskonałymi technikami produkcji. Tekstylia w postaci obrusów, szyte są przez francuską firmę Garnier Thiebaut, która tworzy elementy dekoracyjne do jadalni od niespełna 170 lat. Uzupełnij dekorację stołu także wazonami i świecznikami, te z kolei zostały stworzone przez uznane i cenione firmy Zwiesel i Verlo.

Dekoracja stołu - obrus to podstawa

Aby udekorować stół w wizualnie atrakcyjny sposób, warto zacząć od użycia obrusu lub bieżnika. Tekstylne dekoracje stołu są niezwykle ważne, jednak należy pamiętać o ich narażeniu na plamy i uszkodzenia mechaniczne. Obrusy marki Garnier Thiebaut, które dostępne są w TGHome, tworzone są z najwyższej jakości dwuskrętowej bawełny adamaszkowej (two-ply). Marka stosuje przy tym inspirowaną samoczyszczącymi umiejętnościami kwiat lotosu technologię Green Sweet. Gwarantuje ona pełną plamoodporność obrusów, uniemożliwia wnikanie wilgoci we włókna, dzięki czemu ewentualne plamy w prosty sposób można usunąć papierowym ręcznikiem lub ściereczką. Tworząca się na obrusie powłoka hydrofobowa jest trwała. To sprawia, że obrus może być użytkowany przez wiele lat. 

Marka Garnier Thiebaut każdą kolekcję cechuje wyjątkowym wzornictwem. Tak stylowe dekoracje stołu, jak obrus jej autorstwa, to doskonała i ponadczasowa forma zdobienia jadalnianej części mieszkania. 

Różnorodne ozdoby z kryształu i szkła

Prawdziwie wystrojone miejsce wspólnego spędzania czasu, jakim jest stół, powinno być dopracowane w każdym szczególe. Dlatego istotne są również wazony - piękno samo w sobie lub miejsce na świeże kwiaty. Wazony z oferty TGHome to dzieło marki Zwiesel, która produkcją i obróbką szkła zajmuje się od ponad wieku. Stosuje w swoich produktach unikalną technologię wzmacniania szkła - TRITAN, dzięki której wazony jej autorstwa to zakup na długie lata, bez ryzyka zarysowań i wyszczerbień. Warto zwrócić uwagę również na to, że prawdziwe piękno produktów marki Zwiesel powstaje w sposób ekologiczny, z pozyskiwanych lokalnie surowców, bez używania szkodliwych substancji. Zróżnicowane wzornictwo i wyjątkowo ciekawa kolorystyka to coś, dzięki czemu nie sposób obok wazonów Zwiesel przejść obojętnie. Sprawdzą się idealnie nie tylko jako dekoracja stołu, ale również jako stały wystrój pomieszczenia. 

Świece - autorki wyjątkowego klimatu

Zarówno codzienne posiłki, jak i uroczyste obiady i kolacje udają się najbardziej wtedy, gdy zadbamy o otoczkę. Świece i ich tańczące płomienie, to bardzo charakterystyczny element takiego wystroju. Wspaniałe, dębowe świeczniki od marki Verlo to prostota i piękno, ujęte w elegancki i ciekawy sposób. Takie dekoracje to prawdziwie obowiązkowy element każdego wystroju stołu. 

Aby podczas dekorowania nie umknął Ci żaden szczegół, zadbaj o wszystko, co może się przydać podczas uroczystego obiadu. Zerknij na piękne talerze drewniane, które zachwycają swoją formą. Przekąski i posiłki możesz podawać łatwiej, jeśli masz do dyspozycji tace dębowe. A o przybraniu samego stołu świadczą również takie elementy jak sztućcemłynki na przyprawy i piękna, nieśmiertelna porcelana.