Stalki do ostrzenia

Stalki do ostrzenia noży, które znajdziesz w tej kategorii, zostały stworzone przez uznaną w całym gastronomicznym świecie firmę WÜSTHOF. W ofercie znajduje się szeroki wybór ostrzałek, dostosowanych do preferencji zarówno profesjonalistów, jak i miłośników gotowania. Stalowe ostrza ze stali chromowo-molibdenowo-wanadowej oraz rękojeści z polioksymetylenu to gwarancja wysokiej jakości, trwałości i skuteczności przez długie lata.

Profesjonalna linia Classic marki WÜSTHOF

Noże, ostrzałki, stalki do ostrzenia noży z kolekcji Classic, to największa na świecie linia profesjonalnych produktów do krojenia i do pielęgnacji ostrzy. Tworzona jest w niemieckiej miejscowości Solingen, z dbałością o każdy detal i z zastosowaniem technologii, która w rezultacie daje produkty doskonałej jakości. 

Część modeli ostrzałek do noży z kolekcji Classic jest precyzyjnie wykutych z jednego kawałka doskonałej jakości stali nierdzewnej. Jej stop odporny jest na korozję, a jednocześnie zabezpieczony przed pękaniem i uszkodzeniami. Ostrze zatopione jest w całej długości uchwytu, a to zdecydowanie zwiększa bezpieczeństwo użytkowania i trwałość tego narzędzia. Przy tym również brak brody umożliwia ostrzenie noży na całej ich długości. 

Stalka do noży - do każdej kuchni

Przyrządy do ostrzenia noży niezbędne są w każdej kuchni. Marka WÜSTHOF przygotowała również propozycje dla osób, które gastronomią nie zajmują się profesjonalnie, ale chcą dysponować świetnej jakości sprzętem. Dlatego ostrzałki do noży kuchennych o bardzo wysokiej twardości i z wygodnym, ergonomicznym uchwytem, również są dostępne w ofercie marki i sklepu TGHome. 

Znajdź również idealne noże kuchenne i deski do krojenia, dzięki którym poszczególne kuchenne prace będą dużo łatwiejsze i przyjemniejsze. Pamiętaj, że istnieje kilka skutecznych sposobów na bezpieczne ostrzenie noży i jednocześnie pielęgnację ich ostrzy. Dlatego w ofercie TGHome znajdziesz również elektryczne ostrzałki do noży m.in. firmy Chef's Choice, a także ręczne ostrzałki do noży z wygodnymi uchwytami. Niezwykle ciekawym sposobem ostrzenia noży są również japońskie kamienie do ostrzenia noży.

Zobacz też inne kategorie noży w naszym asortymencie: