Kieliszki do szampana

TGHome prezentuje w swojej ofercie kieliszki do szampana, stworzone przez uznaną na całym świecie markę Zwiesel. Firma - wykorzystując dziesiątki lat doświadczenia w produkcji wyrobów szklanych - tworzy swoje kieliszki z kryształu bezołowiowego, który jest specjalnie wzmocniony. Dzieje się tak za sprawą opatentowanej technologii TRITAN, przy której wzmocniona masa szklarska daje wyroby o niezwykłej odporności na stłuczenia, zarysowania i wyszczerbienia.

Wyjątkowe kieliszki Zwiesel - piękno pochodzące z tradycji

Kieliszki do szampana, które produkowane są przez markę Zwiesel, to kilka różnych linii produktowych, wśród których znajdziesz rozwiązania proste i klasyczne, ale również nieco bardziej ekstrawaganckie. Część kieliszków ma opływową, pełną subtelności linię, inne natomiast zachwycają swoją wyrazistością i naznaczonym zdecydowaniem pięknem. W obu przypadkach można mieć pewność, że firma podczas produkcji swoich kieliszków wykorzystuje surowce pozyskiwane w sposób ekologiczny i bezpieczny dla środowiska. W swojej 150-letniej tradycji ciągle doskonali technologię, by tworzyć piękno ze szkła, bez negatywnego wpływu na środowisko. 

Technologia TRITAN i muzyczne brzmienie toastu

Kieliszki do szampana Zwiesel stworzone są z wysokiej jakości szkła kryształowego, do którego produkcji wykorzystano opatentowaną technologię TRITAN. Bezołowiowy kryształ pięknie lśni, ale piękno to jest zabezpieczone, dzięki wzmocnionej masie szklarskiej, która posłużyła do jego produkcji. W technologii TRITAN masę szklarską uzupełnia się bowiem o tlenek cyrkonu i tytanu. Dzięki temu kieliszki do szampana - choć pozornie delikatne i kruche - w rzeczywistości są bardzo trwałe i będą służyć przez wiele lat. Doskonałe materiały, z których je stworzono, są gwarancją tego, że kieliszki pozostaną piękne i lśniące przez cały okres użytkowania. 

Z marką Zwiesel świętowanie specjalnych okazji jest jeszcze bardziej uroczyste. Wyróżnia ją bowiem niezwykły dźwięk, jaki towarzyszy kieliszkom, którymi wznosimy toast. Uderzaniu szkła o szkło, które ma wówczas miejsce, towarzyszy niezwykły, przyjemny dla ucha dźwięk. Brzmi jak muzyka, dlatego logo marki zostało uzupełnione o charakterystyczną nutkę. Tak, jak przy jakości materiałów i produkcji kieliszków, tak i przy identyfikacji wizualnej, firma Zwiesel dba o najdrobniejsze szczegóły. 

Kieliszki w TGHome - świętuj uroczyście wyjątkowe okazje

W kieliszkach dostępnych w sklepie TGHome można odnaleźć subtelne piękno lub inspirujące zdecydowanie. Dlatego zerknij również na prezentowane przez kieliszki do wina i pasujące do nich karafki do wina. Podczas wyjątkowych okazji z pewnością przydadzą się w domu także kieliszki do prosecco - delikatnego i kobiecego trunku, ale również kieliszki do drinków i koktajli, czy kieliszki do likieru. Smakowanie trunków z pięknego, dopracowanego w każdym szczególe szkła, jest zdecydowanie przyjemniejsze. 

Powiązane kategorie: